Nowości od Youth Novels – posłuchajcie utworu „Bad Feelings”


16 listopada 2019

Podziel się newsem:

Zespół Youth Novels prezentuje nowy utwór – Bad Feelings. Posłuchajcie tej nowej, intrygującej odsłony poznańskiego duetu!

Youth Novels nie zwalniają tempa. Dopiero co pisaliśmy o nowym utworze Skin Ani Babrakowskiej i Emila Nowaka, do którego powstał również klimatyczny teledysk, a już otrzymaliśmy koleją nowość od tego duetu!

Zobacz klip do singla Skin Youth Novels

Bad Feelings – pełen nadziei utwór o nienawiści

Ta nowość, to kolejny utwór. Jest nim Bad Feelings, czyli kompozycja o dość mrocznym brzmieniu, w której zespół dość znacząco postawił na eksperymentowanie z elektroniką. Nic w tym dziwnego, gdyż producentem piosenki jest – podobnie jak w przypadku utworu SkinSzatt. To artysta odpowiedzialny chociażby za elektronikę w zespole Kroki, który sam tworzy solowe rzeczy pod szyldem wytwórni Asfalt Records.

Wróćmy jednak do Youth Novels. O czym jest ich najnowszy utwór Bad Feelings? Oto, jak przedstawia go sam duet:

Bad Feelings jest odpowiedzią na narastające w społeczeństwie ruchy nienawiści. Piosenka jest pełna nadziei i wiary w lepszego człowieka.

Warto również wspomnieć, że w ostatnim czasie zespół wystąpił w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu jako support podczas polskiej trasy belgijskiej grupy Hooverphonics. Zagrali także w Niemczech i przed Natalią Przybysz w poznańskiej Tamie. Jesteśmy bardzo ciekawi kolejnych kroków tego duetu!

youth novels

Zespół Youth Novels prezentuje nowy utwór – Bad Feelings. Posłuchajcie tej nowej, intrygującej odsłony poznańskiego duetu! Youth Novels nie zwalniają tempa. Dopiero co pisaliśmy o nowym utworze Skin Ani Babrakowskiej i Emila Nowaka, do którego powstał również klimatyczny teledysk, a już otrzymaliśmy koleją nowość od tego duetu! Zobacz klip do singla Skin Youth Novels Bad […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Koncerty alternatywa

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.