fot. Teraz Rock

Years & Years na konkursie Eurowizji 2023


17 maja 2022

Podziel się newsem:

Właśnie to stwierdzenie obiegło wczoraj internet. Jak się okazało, nie jest ono plotką, a sam występ Years & Years na Eurowizji miał mieć miejsce w tym roku. Czemu jednak tak się nie stało?

Brytyjczycy podbiją Eurowizję 2023?

BBC zostało oskarżone o zlekceważenie propozycji, którą stacji przekazał Olly Alexander. To właśnie on miał zostać uczestnikiem Eurowizji 2022 w barwach Wielkiej Brytanii. Jak się jednak okazało, doszło do „rażąco niesprawiedliwego” nieporozumienia z selekcjonerami konkursu.

Przeczytaj także: Ukraina na najwyższym miejscu podium. Eurowizja 2022 zakończona

Years & Years recenzja Night Call
via Facebook

The Mail w niedzielę dowiedział się, że wokalista Years & Years zgłosił się jako uczestnik Eurowizji 2022. Okazało się jednak, że do selekcji kwalifikują się tylko gwiazdy wybrane wewnętrznie przez londyńską firmę zarządzającą TaP. Oznaczało to, że ​​Alexander, który podpisał kontrakt z Polydor, nie był brany pod uwagę. Zamiast niego na Eurowizję pojechała gwiazda TikToka, Sam Ryder.

Jeden z menedżerów muzycznych powiedział:

Z jego prezencją sceniczną i osobowością Olly byłby świetnym wyborem. Można śmiało powiedzieć, że został całkiem przybity. Nie sądzę, że ponownie zgłosi się do preselekcji, ponieważ jest to rażąco niesprawiedliwe.

Z informacji wynika jednak, że Olly dowiedział się, że ma duże szanse na wybór wewnętrzny, jeśli w przyszłym roku ponownie przedstawi swoje nazwisko, a zasady ulegną zmianie.

Years & Years – Crave, słuchaj!

Przypomnijmy też, że Wielka Brytania zajęła drugie miejsce w tegorocznym finale Eurowizji. Było to najwyższe miejsce w kraju od ponad dwóch dekad.

Sam Ryder podczas finału powiedział:

Szczerze, to niesamowite. To jest naprawdę niebywałe. Zgłosiliśmy się tutaj, aby przyjechać i śpiewać. Wszyscy cieszymy się muzyką i wiem, że każdy artysta zaangażowany w tym roku w to wydarzenie dołożył wszelkich starań, żeby tak właśnie było. Każdy był dla siebie chlubą i chlubą tego, o co chodzi w Eurowizji; a chodzi w niej o jedność, pokój, miłość, wspólnotę, i ekspresje swoich uczuć. Dziękuję wam za docenienie tego wszystkiego.

Sam Ryder – SPACE MAN – LIVE – United Kingdom 🇬🇧, posłuchaj!

Właśnie to stwierdzenie obiegło wczoraj internet. Jak się okazało, nie jest ono plotką, a sam występ Years & Years na Eurowizji miał mieć miejsce w tym roku. Czemu jednak tak się nie stało? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →