Wernisaż „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” - zdjęcia Piotra Bratosiewicza z Burning Mana

WYSTAWA „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” – zdjęcia Piotra Bratosiewicza z Burning Mana

24 listopada 2022, Czwartek

Time For Friends

Widok 8 (6. piętro), Warszawa

Start: godz. 10:00

Podziel się:

Raz do roku pustynia Black Rock w północnej Nevadzie zmienia się w niepodrabialne, najbarwniejsze miejsce na Ziemi. Legendarny Burning Man to pozycja obowiązkowa na liście każdego fana festiwali, a zarazem odległe, niełatwe do spełnienia marzenie. Podczas każdej edycji bawi się tam ponad 70 tysięcy osób. Wszystkim przyświecają podobne wartości – przede wszystkim wolność, szczęście i tolerancja.
Burning Man to także kierujący się 10 podstawowymi zasadami eksperyment społeczny i utopijna wizja samowystarczalnego, postapokaliptycznego świata. Często określany mianem festiwalu transformacyjnego, stwarza przestrzeń do prawdziwej przemiany duchowej. Tydzień na Burning Manie wart jest każdych pieniędzy, a ten, kto przeżyje go świadomie, wyniesie stamtąd lekcje i wspomnienia na całe życie.
Redakcja Muno.pl wraz z fotografem Piotrem Bratosiewiczem mają zaszczyt zaprosić na wystawę „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE”, która opowiada o festiwalu Burning Man. To niepowtarzalna okazja, żeby przyjrzeć się z bliska, czym tak naprawdę jest ten legendarny festiwal.
Wystawa fotografii odbędzie się w dniach 24-25.11 przy ulicy Widok 8 (6 piętro), startujemy od godziny 10.00, wstęp wolny. Do zobaczenia!

WYSTAWA „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE” – zdjęcia Piotra Bratosiewicza z Burning Mana | 24 listopada 2022, Czwartek, Time For Friends

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →