Letnie Brzmienia w Amfiteatrze, Gorzów Wielkopolski: Sobel

Letnie Brzmienia w Amfiteatrze, Gorzów Wielkopolski: Sobel

6 sierpnia 2022, Sobota

Amfiteatr Gorzów Wielkopolski

Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Letnie Brzmienia w Amfiteatrze, Gorzów Wielkopolski: Sobel
6 sierpnia 2022 r., czwartek, godz. 20:00
Amfiteatr, Miejskie Centrum Kultury, ul. Drzymały 26, Gorzów Wielkopolski

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W sierpniu w gorzowskim Amfiteatrze usłyszymy niepowtarzalny wokal sanah (4.08), który sprawdza się w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i elektronicznych kompozycjach oraz eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu w wykonaniu Sobla (6.08).
Sobel to pseudonim pochodzącego ze Świdnicy rapera, kompozytora i producenta muzycznego Szymona Sobla. Popularność zyskał po wydaniu singla „Impreza”, który zdobył miliony odtworzeń i status platynowej płyty. Kolejny singiel „Wyglądasz tak pięknie” również pokrył się platyną, a utwór „Każdego dnia” złotem. W czerwcu 2020 roku Sobel wypuścił swoje pierwsze wydawnictwo „Kontrast” będące zwiastunem debiutanckiej płyty. Pierwsza długogrająca płyta Szymona „Pułapka na motyle” ujrzała światło dzienne w kwietniu 2021 roku i od razu znalazła się na 6. miejscu TOP 10 globalnego zestawienia premier na Spotify. Sobel współpracował z artystami takimi jak Magiera, be vis, Michał Szczygieł, Czarny HIFI, Young Igi czy Deemz.

HARMONOGRAM LETNIE BRZMIENIA GORZÓW WIELKOPOLSKI
04.08, godz. 20:00 – sanah
06.08, godz. 20:00 – Sobel

Bilety w cenie od 79 zł będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00). Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00).
Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie – Finał – termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet.
www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →