Lech Music Tour: Sorry Boys | 21.07 Lunapark

21 lipca 2019, Niedziela

Lunapark

Wał Miedzeszyński 407, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

21 lipca w warszawskim Lunaparku, w klubie Wata Cukrowa wystąpią Sorry Boys! Ten jeden z najgorętszych zespołów na polskiej scenie alternatywno – popowej, zabierze Was w niezwykłe rejony muzyczne już w najbliższą niedzielę!

Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Swój pierwszy album zespół wydał w 2010 roku, a do tej pory mają ich na koncie 4. Najnowszy z nich, to wydany w maju br. „Miłość” i na pewno podczas lipcowego koncertu, nie zabraknie kilku utworów z tej właśnie płyty. Krążek cieszy się dużym zainteresowaniem, a pochodzący z niego singiel “Absolutnie, absolutnie” zdobywa pierwsze miejsce w notowaniach stacji radiowych.

Wjazd za free! Czy potrzebujecie większej zachęty?

Kiedy: 21.07
Gdzie: Wata Cukrowa w Lunaparku, Wał Miedzeszyński 407, Warszawa
Godzina: 21:30
Bilety: free

Wstęp od 18 lat.


Nie trać czasu, bo Leszek zawsze wie jak dobrze go wypełnić. Koncerty to nie wszystko!

Lech Music to lato pełne muzyki. Leszek tego lata gości na 3 wiodących festiwalach (Pol’and’Rock, OFF Festival, Audioriver), rozdaje 15 000 festiwalowych koszulek i smakuje najlepiej z 3 limitowanych puszek! Lech Music Tour to koncerty, które wypełnią Ci czas między festiwalami, bo Leszek zawsze wie, jak dobrze zagrać.
Spędź lato z Leszkiem!

Dowiedz się więcej na www.lech.pl


Zobacz także