Kaśka Sochacka | Łowicz | 14.10.2021

Kaśka Sochacka | Łowicz | 14.10.2021

14 października 2021, Czwartek

Łowicki Ośrodek Kultury

Podrzeczna 20, Łowicz

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KAŚKA SOCHACKA – CICHE DNI TOUR
14 października 2021 r., godz. 19:00
Łowicz – Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 20

Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album „Ciche dni”, który ukazał się wiosną 2021 roku.
Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.
Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu „Ciche dni” oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.
Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.
Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

fot. Paula Sobota


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →