Green Hops Festiwal

19 sierpnia 2022, Piątek

Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych

ul. Miła, Zatoka Miła, Olsztyn

Start: godz. 16:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Green Hops festiwal to fuzja styli, fuzja festiwali i fuzja smaków. Piątek – pierwszy dzień festiwalu to będzie zdrowa porcja reggae ze znakomitym TABU w roli głównej. W sobotę skupimy się na electro i będzie to swoistego rodzaju podroż do lat osiemdziesiątych. Wystąpią takie tuzy tego nurtu jak Decadent Fun Club, Sexy Suicide, WRONA czy IŻOL. W niedzielę pomieszamy style – hip-hop będzie mieszał się z electro i reggae. Po sąsiedzku i w partnerstwie odbędzie się już 6 edycja Olsztyńskiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych, otwarta dla uczestników festiwalu Green Hops. A tam kilkanaście najlepszych browarów z Polski. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Green Hops Festiwal | 19 sierpnia 2022, Piątek, Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →