Arek Kłusowski na Letniej Scenie Jim Beam na Szkolnej 2/4

20 lipca 2019, Sobota

Banjaluka Warszawa

Szkolna 2/4, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Cześć!
siedzisz i rozmyślasz nad tym jak spędzić lato w mieście?
Szkoda czasu, bo odpowiedź jest prosta!

Letnia Scena Jim Beam to dwa wydarzenia muzyczne na naszym ogródku. To dni kiedy nasz ogródek zamienia się w prawdziwy festiwal.

Już 20 lipca na naszej scenie zagra i zaśpiewa Arek Kłusowski.
Śpiewał na Openerze – zaśpiewa i u nas – super!

WSTĘP FREE
START: 21:00

Poznaj Go, jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać :)
Arek Kłusowski – bio
„Muzyka jest moją misją” – mówi Arek Kłusowski, znakomity kompozytor, tekściarz, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Nazywany jest najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów. Karierę w muzycznym show biznesie rozpoczął w talent show i został finalistą „The Voice
of Poland”. Mimo młodego wieku w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank czy Dżem. Od kilku lat występuje w spektaklu „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii w Teatrze Buffo. Ma na swoim koncie współpracę m.in z Jennifer Batten (gitarzystką Micheala Jacksona), która zaprosiła go na swoją trasę koncertową oraz Jackiem Moorem (synem Garego Moora), z którym tworzą muzyczny projekt A.M.G.
Napisane i skomponowane przez niego piosenki to nieszablonowe spojrzenie na dźwięki. Zachwycają muzyką i świetnymi tekstami. Jego talent literacki doceniają także inni artyści. Arek Kłusowski pisze teksty dla wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. Ewy Farnej, Dody, Mateusza Ziółko, Tabba, Zouzy, Sound and Grace.
W 2018 roku Arek został zaproszony do udziału w 2. Trasie Muzyki Filmowej występując u boku Kayah, Kuby Badacha, Igora Herbuta czy Justyny Steczkowskiej. Był jednym debiutantem spośród artystów.
Jego utwory gościły również w serialu „Druga Szansa” TVN.
Nie lubi robić rzeczy, których nie czuje, bądź nie widzi w nich sensu. Nie lubi pisać o niczym i mówi – „To dla mnie zwycięstwo, że mogę pisać utwory dla siebie i innych. Jestem niezależnym twórcą, który kocha to co robi”.

Arek Kłusowski:
https://www.facebook.com/arekklusowski/
https://www.instagram.com/arekklusowski/


Koncerty, koncertami – aleeeee…. nie zapominajmy o naszej kuchni
specjalnie na te dwa weekendy (20.07/24.08.) nasz Szef Kuchni – Olaf, przygotuje dla Was dania z grilla łączące smak bałkańskiej kuchni i Jim Beam – uwierzcie połączeni tych smaków to istna petarda.

KIEDY:
kiedy: 20.07 i 24.08.
o której: 19:00-21:00 – Banjaluccy muzycy / 21:00 – Gość specjalny


Zobacz także