Wojtek Sokół zapowiedział nowy album – premiera jeszcze w tym roku


08 marca 2021

Podziel się newsem:

Wojtek Sokół wpisem w mediach społecznościowych zasygnalizował, że jeszcze w tym roku dostarczy nam nową porcję muzyki. Fani rapera muszą mieć się na baczności. Z ostatnich doniesień wynika, że następca Wojtka Sokoła jest bliżej, niż się spodziewamy!

Sokół: „Ten rok będzie ciekawy”

Zachowajmy jednak spokój. Konkretnych informacji na temat drugiego w pełni solowego wydawnictwa Narratora jeszcze nie otrzymaliśmy. Sokół ujawnił jednak, że prace nad jego nową płytą znajdują się obecnie na finiszu. Gościnne zwrotki, jakie znajdziemy na tym krążku również są już nagrane, a sam Wojtek obiecuje, że dla jego słuchaczy będzie to ciekawy rok!

Nie denerwujcie się, płyta serio jest na ukończeniu :) Gościnne zwrotki też. Ten rok będzie ciekawy.

– obiecuje Sokół

Pierwszą zapowiedź, że na rok 2021 nowy album zaplanował również Wojtek Sokół, otrzymaliśmy w styczniu. Raper w czterech punktach nakreślił wtedy, co musi zrobić osoba czekająca na jego nową płytę. Wydawniczy plan, jak widać realizowany jest w pełni pomyślnie i w najbliższych miesiącach usłyszeć powinniśmy nowe rzeczy od współzałożyciela Zip Składu. Zatrzymując się na chwilę przy legendarnym zespole, warto przypomnieć, że Zipy obecne będą na nowej płycie Sokoła, o czym raper zdążył już nas poinformować wcześniej.

Zorro na razie ostatni

Wojtek Sokół zagościł w naszych głośnikach zimą 2019 roku. Po trzech albumach WWO, trzech odsłonach projektu TPWC oraz dwóch płytach z Marysią Starostą, był to pierwszy album, pod którym Sokół podpisał się już tylko swoją ksywą. Wyzwaniu, jakim jest w pełni solowe wydawnictwo raper sprostał całkowicie. Recenzje albumu Wojtka były pochlebne, single cieszyły się bardzo dużą popularnością, a ostatecznie Wojtek Sokół uhonorowany został podwójnie platynową płytą. Naturalnym zatem jest, że druga solówka Sokoła jest materiałem co najmniej wyczekiwanym. Najświeższym natomiast singlem przez rapera zaprezentowanym, jest wypuszczony przed rokiem Zorro.

Sokół – Zorro

Póki sypie śnieg…

Wojtek Sokół okazał się tak dużym sukcesem, że w ubiegłym roku zaplanowano trasę koncertową, która potwierdzić miała ogromną popularnością tego materiału. Eskimo Tour, jak i większość pozostałych wydarzeń muzycznych z powodu pandemii odwołano lub przesunięto w czasie. Trasę koncertową Sokoła przełożono zatem na wiosnę na 2021 roku. Na ten moment na stronach poszczególnych koncertów nie zamieszczono informacji o kolejnej zmianie daty. Być może więc istnieje szansa, że przed premierą nowego albumu będziemy mieli jeszcze okazję na żywo usłyszeć rewelacyjnego Wojtka Sokoła.

Sokół – Sprytny Eskimos

Gdzie jeszcze w tym roku usłyszymy Sokoła?

Oczywistym jest, że Sokoła najbardziej wyczekujemy w wydaniu solowym. Wojtek Sokół był wszak tak udany, że z wielkim zaciekawieniem spoglądamy w stronę następcy tej płyty. Raper nie skupia się jednak jedynie na swoim albumie. Wiemy bowiem, że w tym roku Sokoła usłyszymy na innym krążku, do premiery której słuchacze odliczają z równie dużym zniecierpliwieniem. Mam tu na myśli pierwszy solowy alubm Kosiego JWP, który Sokół uświetnił swoją obecnością.

Sokół kończy nagrywać drugi solowy album

Mogę już potwierdzić, że Wojtek Sokół położył wersy na mój album. 

– zapowiada Kosi JWP

„Ten rok będzie ciekawy” – obiecuje nam Sokół, który kończy właśnie prace nad drugim solowym wydawnictwem.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.