fot. Samsung

„Magia świąt, mordeczki”. Wojtek Sokół z babcią w nowej kampanii Samsunga


12 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Co popularny raper chce dostać na święta? Wojtek Sokół mówi, że „nic”, ale to tylko pozory.

Technologiczne nowinki i święta z babcią

Wojtek Sokół w uroczej świątecznej reklamie promuje nie tylko technologiczne nowości od marki Samsung, której jest ambasadorem (słuchawki Galaxy Buds, zegarek Galaxy Watch czy smartfony Galaxy), ale też nawiązuje do własnej twórczości. Drugi solowy album Sokoła, NIC, ujrzał światło dzienne rok temu, w listopadzie 2021 roku, i pokrył się już podwójną platyną. W nowej kampanii Sokół jednak nie rapuje utworów z płyty, ale… odwiedza babcię.

Wojtek Sokół Samsung
fot. Samsung

Wypada czy nie wypada

Od razu widać, że Wojtek ma dość specyficzne podejście do świąt. Jak sam mówi, wolałby nie słyszeć, że „coś wypada” lub czegoś „nie wypada”. Chciałby też nie myśleć o tym, że „coś trzeba” czy czegoś „nie wolno”. Jak to zwykle bywa, musi jednak dostosować się do zasad gry, które panują w domu jego babci. A także zagryźć zęby, kiedy ta czyni uwagi związane z jego strojem. W końcu są święta.

Wojtek Sokół Samsung
fot. Samsung

NIC to słowo baza w naszej świątecznej kampanii. To tytuł płyty Wojtka oraz typowa polska odpowiedź na pytanie „co chcesz na święta?”. A przede wszystkim – NIC nie powinno zakłócać naszego świątecznego czasu, tak jak NIC nie zakłóca przełączania się między urządzeniami Galaxy. Towarzyszą nam one dyskretnie, abyśmy mogli w spokoju cieszyć się magią świąt

– mówi o kampanii Magda Sielachowicz–Nowakowska, Head of Marketing w Samsung Electronics.

Klip z udziałem Wojtka Sokoła można obejrzeć poniżej:

Co popularny raper chce dostać na święta? Wojtek Sokół mówi, że „nic”, ale to tylko pozory. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Technologiczne nowinki i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →