Wini, Mops i DJ Pete jako FOREVAYANG pytają „Co ty gadasz”


16 września 2021

Podziel się newsem:

Hip-hopowe trio w składzie Wini, Mops i DJ Pete opublikowało kolejny wspólny utwór. Co ty gadasz promuje nadchodzący album grupy, którego premiera wstępnie zapowiadana jest na końcówkę roku.

Wini, Mops i Pete – wiecznie młode trio

Fragmenty Co ty gadasz Winicjusza i Mopsa słuchacze mogli poznać już jakiś czas temu, kiedy raperzy wspominali o wspólnych projektach. Najnowszy singiel formacji FOREVAYANG to pstryczek w nos dla obecnej sceny rapowej, do której autorzy podchodzą z dystansem.

FOREVAYANG – Co ty gadasz

Limitowany preorder w sprzedaży

Co ty gadasz to element promocji albumu, którego premierę orientacyjnie datuje się na końcówkę bieżącego roku. Autorzy zapowiadają bardzo hip-hopowy projekt, pełny energii i charyzmy.

Zobacz: Wini rozmawia z Quebonafide

Mordo! Skup się teraz. ForevaYang to najbardziej rapowy skład w historii współczesnej myśli rapowej. Futurystyczne połączenie Mopsa, Pete’a i Winiego pamiętające o hardkorowych korzeniach kultury Hip-Hop. Najbardziej wybuchowe połączenie techniki, funku/groovu i charyzmy. Energia, wigor, potencja to słowa które, nie oddają w pełni tego, co dzieje się, gdy Ci trzej superbohaterowie materializują swoje talenty w muzyce.

Ich pozaziemska pasja tworzenia jest zjawiskiem tak zjawiskowym, że praktycznie nieopisywalnym [tutaj zwizualizuj sobie mema tego typa, któremu wybucha mózg]. Synestazja* odczuwalna po zanurzeniu się w ich bulgoczącym, niczym wydech Chargera, prawdziwym gównie, pozwala odczuwać, dotychczas nieodczuwalne. FY głównie kieruje swój przekaz do wszystkich wyznawców nieskończonej energii Yang, która daje siłę i napęd do zapierdalania przez kosmos na pełnej kurwie bez oglądania się za siebie!

Tytuł krążka pod znajomo brzmiącym tytułem Fuck You to manifest, z którym po kolei przychodzili na świat, Ci trzej niczym nieskrępowanego skandynawskiego luzu królowie. To manifest braku przyzwolenia na narzekanie, smucenie się i negatywne pierdolenie. FY mówi Fuck You całej hu*ozie, całej tej hu*ozy. EEE$$$A!

*stan lub zdolność, w której doświadczenia jednego zmysłu (np. wzroku) wywołują również doświadczenia charakterystyczne dla innych zmysłów

– przechwalają się Wini, Mops i DJ Pete.

Zobacz: Artur Barciś i Wini w serialu promującym Lech Polish Hip-Hop Music Awards

Preorder cały czas dostępny jest w limitowanej wersji w oficjalnym sklepie Winiego. Płyta dostępna jest wyłącznie w wersji CD + Winyl, co autorzy uzasadniają wartością kolekcjonerską. Winyl będzie podwójnym wydaniem, zaś kompakt będzie zawierał tajemnicze gratisy. Każdy preorderowy egzemplarz zostanie podpisany przez autorów.

okładka albumu

Hip-hopowe trio w składzie Wini, Mops i DJ Pete opublikowało kolejny wspólny utwór. Co ty gadasz promuje nadchodzący album grupy, którego premiera wstępnie zapowiadana jest na końcówkę roku. Wini, Mops i Pete – wiecznie młode trio Fragmenty Co ty gadasz Winicjusza i Mopsa słuchacze mogli poznać już jakiś czas temu, kiedy raperzy wspominali o wspólnych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →