fot. Disney

Wiemy już, jak będzie wyglądać Pinokio w wersji live-action! To nie jedyna atrakcja na Disney+ Day


23 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Disney szykuje się do hucznych obchodów Disney+ Day. Z tej okazji w serwisie pojawi się szereg tytułów, w tym Pinokio w wersji live-action. W najnowszym materiale zobaczyliśmy, jak będzie wyglądać drewniany chłopiec.

Disney+ Day coraz bliżej. Pinokio, Thor i wiele innych

8 września będzie mieć miejsce Disney+ Day. Wówczas na całym świecie odbędą się premiery „produkcji Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i występujących pod marką Star„. Na oficjalnym profilu twitterowym platformy opublikowano spot, w którym zajawiono kilka z produkcji. Jedną z nich jest najnowszy Pinokio w wersji live-action. Dzięki przebitkom dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać drewniany chłopiec.

Zobacz: Avatar potajemnie usunięty z Disney+. Powód? Dość oczywisty

Za reżyserię Pinokia odpowiada Robert Zemeckis. Głosu głównemu bohaterowi użyczy Benjamin Evan Ainsworth, natomiast Dżepetta odegra Tom Hanks. W obsadzie znaleźli się także m.in. Joseph Gordon-Levitt oraz Cynthia Erivo.

pinokio disney+ day
Tom Hanks jako Dżepetto in Pinokiu, materiały prasowe

Jedną z największych premier na Disney+ 8 września będzie Thor: Miłość i grom. Najnowsza produkcja z Marvel Cinematic Universe dołączy do piętnastu innych marvelowskich tytułów, które w Disney+ dostępne są w IMAX Enhanced.

Przeczytaj także: Miłość, grom i kozy. Kilka słów o nowym Thorze [opinia]

Wśród innych premier znalazły się m.in.: Mike opowiadający o życiu Mike’a Tysona, serial Auta w trasie, Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi czy dokument Dorastanie Brie Larson i Culture House. Pełna lista prezentuje się następująco:

 • Thor: Miłość i grom
 • Mike
 • Pinokio
 • Bertie Gregory odkrywa świat
 • Sezon ślubny
 • Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi
 • Auta w trasie
 • Tierra Incógnita (Oryginalna produkcja Disney+ z Ameryki Południowej)
 • Welcome to the Club (film krótkometrażowy z serii Simpsonowie)
 • Za kulisami filmu Thor: Miłość i grom
 • Dorastanie
mike disney+ day
fot. Josh Stringer/Hulu

Disney szykuje się do hucznych obchodów Disney+ Day. Z tej okazji w serwisie pojawi się szereg tytułów, w tym Pinokio w wersji live-action. W najnowszym materiale zobaczyliśmy, jak będzie wyglądać drewniany chłopiec. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →