fot. Disney+

Rick Riordan zdradził, kiedy “Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy” trafią na Disney+


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Obóz Herosów po raz kolejny zaprosi półbogów na wakacje. Rick Riordan wyjawił, kiedy Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy trafią na Disney+.

Syn Posejdona znów zmierzy się z Aresem i innymi bogami

Od jakiegoś czasu Rick Riordan na swoim blogu dzieli się rewelacjami związanymi z serialem Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, który powstaje z myślą o platformie Disney+. W najnowszym poście autor serii książek wyjawił, kiedy możemy spodziewać się premiery dzieła. Według Riordana Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy ukażą się w serwisie Disneya na początku 2024 roku.

Zobacz: Kolejne nazwiska z serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy od Disney+ potwierdzone

Jesteśmy na bieżąco z naszym kalendarzem i wszystko idzie zgodnie z planem, jednak dalej długa droga przed nami, zanim serial będzie gotowy. W pewnym sensie zakończyliśmy już zdjęcia do pierwszego odcinka pierwszego sezonu. Zrobiliśmy też sporą część do drugiego epizodu, ale główne zdjęcia dają nam tylko surowe kawałki układanki, które będą musiały być złożone razem ze ścieżką dźwiękową, efektami specjalnymi i montażem. Dopiero wtedy uzyskamy gotowy produkt

– napisał Rick Riordan.

Wieść o powrocie Jacksona na ekran pojawiła się już w styczniu tego roku. Od tej pory producenci serialu przedstawili już główną trójkę aktorów. Są to: Walker Scobell (Percy Jackson), Leah Sava Jeffries (Annabeth Chase) i Aryan Simhadri (Grover Underwood). Oprócz wspomnianych artystów w serialu wystąpią także Timm Sharp, Virgina Kull, Glynn Turman, Megan Mullally oraz Jason Mantzoukas. Jak podaje serwis Collider, pierwszy sezon skupi się na wydarzeniach znanych z książki Złodziej Pioruna.

percy jackson złodziej pioruna
okładka książki Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Obóz Herosów po raz kolejny zaprosi półbogów na wakacje. Rick Riordan wyjawił, kiedy Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy trafią na Disney+. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Syn Posejdona znów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →