fot. Paul Lorei

Nowy Percy Jackson oficjalnie obsadzony


11 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Percy Jackson doczeka się nowej, serialowej adaptacji i wiadomo już, kto wcieli się w rolę głównego bohatera. Nowym synem Posejdona został Walker Scobell.

Walker Scobell to nowy Percy Jackson

Walker Scobell to trzynastoletni aktor, który zadebiutował u boku Ryana Reynoldsa w niedawnym filmie Netflixa Projekt: Adam. Nowy Percy Jackson będzie jego trzecią większą produkcją. Scoblla będziemy mogli oglądać na ekranach w sierpniu u boku Owena Wilsona. Właśnie wtedy do kin wejdzie film Secret Headquarters.

Sprawdź także: Projekt Adam: Ryan Reynolds to skarb narodowy Kanady [recenzja]

O planach na nową ekranizację serii Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy dowiedzieliśmy się pod koniec stycznia. Serial zostanie zrealizowany przez 20th Television i trafi na platformę Disney+. Za scenariusz odpowiedzialni są twórca książkowego pierwowzoru Rick Riordan oraz Jon Steinberg. Reżyserią zajmie się James Bobin, który stał za kamerą takich filmów jak Muppety: Poza prawem czy Alicja po drugiej stronie lustra. Produkcja serialu prawdopodobnie rozpocznie się latem. Percy Jackson był już przeniesiony na duży ekran za sprawą filmów z 2010 i 2013 roku. Głównego bohatera zagrał wówczas Logan Lerman. W planach była ekranizacja całej, pięciotomowej serii, jednak zrezygnowano z tego pomysłu po kiepskim przyjęciu i wynikach finansowych dwóch pierwszych obrazów.

O czym opowiada seria Percy Jackson i Bogowie Olimpyjscy?

Główny bohater to 12-latek będący półbogiem, synem boga mórz Posejdona. Percy musi stanąć do walki i udowodnić, że zasługuje na bycie nazywanym synem boga. Na drodze bohatera staną nie tylko mityczne potwory chcące się go pozbyć, ale również i jego ojciec. Seria Ricka Riordana składa się z pięciu tomów: Złodziej Pioruna, Morze potworów, Klątwa Tytana, Bitwa w Labiryncie oraz Ostatni Olimpijczyk. Książki ukazywały się w latach 2005 – 2009 i znalazły wielu fanów na całym świecie, co potwierdza liczba ponad stu osiemdziesięciu milionów sprzedanych egzemplarzy

Percy Jackson doczeka się nowej, serialowej adaptacji i wiadomo już, kto wcieli się w rolę głównego bohatera. Nowym synem Posejdona został Walker Scobell. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →