kadr z filmu „Zaplątani”

Co nowego w sierpniu 2022 na Disney+? Oto kilka premier miesiąca


04 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Disney+ stale powiększa swoją bibliotekę o nowe i stare tytuły. Co już przyniósł nam i przyniesie sierpień?

Disney+ z dobrym wejściem w Polsce

Disney+ jest w Polsce już od niecałych dwóch miesięcy i zaliczył całkiem niezły start. Stale rozwijająca się oferta platformy streamingowej może zachęcać do dalszego korzystania, bo jest co oglądać. Sierpień przynosi nowe tytuły – zarówno premierowe filmy i seriale, jak i te starsze produkcje. Co nowego na Disney+?

Sprawdź także: Moon Knight z drugim sezonem? Oscar Isaac daje odpowiedź

Disney+ – sierpniowe nowości

Na platformie zadebiutował już spin-off serii Toy StoryBuzz Astral. Film opowiada o młodym, bohaterskim astronaucie, który stał się inspiracją dla popularnej zabawki. Głos głównemu bohaterowi podłożył tym razem Chris Evans. W produkcji występują także Jason Brolin, Peter Sohn, Keke Palmer czy Taika Waititi.

Co nowego na Disney+? Oto kilka sierpniowych premier
plakat filmu Buzz Astral

Na Disney+ pojawi się również remake Króla lwa z 2019 roku. W filmie młody lew Simba chce odzyskać należyty mu tron, który został zagarnięty przez jego wuja Skazę, który zamordował Mufasę, ojca Simby. Głosy w produkcji podłożyli Donald Glover, Beyoncé, Chiwetel Ejiofor, Seth Rogen, Billy Eichner i James Earl Jones. Król lew pojawi się na Disney+ 5 sierpnia.

Co nowego na Disney+? Oto kilka sierpniowych premier
plakat filmu Król lew

Swoją produkcję otrzymał również jeden ze Strażników Galaktyki Groot. I Am Groot będzie serią kilkuminutowych odcinków, podczas których sympatyczny bohater będzie przeżywał rozmaite przygody. Głos Grootowi podłożył Vin Diesel, a w serialu zobaczymy także Rocketa, który przemówi głosem Bradleya Coopera. Premiera 10 sierpnia.

Co nowego na Disney+? Oto kilka sierpniowych premier
plakat serialu I Am Groot

Swój debiut zaliczy Mecenas She-Hulk – kuzynka Hulka, Jennifer Walters, która trudni się w sprawach związanych z superbohaterami. W główną rolę wciela się Tatiana Maslany. W serialu wystąpią także Mark Ruffalo jako Bruce Banner / Hulk, Tim Roth jako Emil Blonsky, Charlie Cox jako Matt Murdock / Daredevil czy Jameela Jamil jako Titania. Premiera 17 sierpnia.

Co nowego na Disney+? Oto kilka sierpniowych premier
plakat serialu Mecenas She-Hulk

Nie zabraknie również klasyki, a do niej śmiało możemy zaliczyć animowany film Zaplątani z 2010 roku, w którym żyjąca na odludziu, posiadająca magiczne włosy Roszpunka marzy, aby wyrwać się z wieży, w której mieszka i poznać świat. Kluczem do tego może być złodziej i łotrzyk Flynn Rider. Zaplątani trafią na Disney+ 19 sierpnia.

Co nowego na Disney+? Oto kilka sierpniowych premier
plakat filmu Zaplątani

Disney+ stale powiększa swoją bibliotekę o nowe i stare tytuły. Co już przyniósł nam i przyniesie sierpień? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Disney+ z dobrym wejściem w Polsce Disney+ […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →