fot. materiały prasowe

„Wiedźmin” będzie miał kolejne sezony, ale czy utrzyma poziom?


13 września 2022

Podziel się newsem:

Wiedźmin z trzecim sezonem zadebiutuje prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku, ale plany co do przyszłości serialu są znacznie szersze.

Wiedźmin: hypetrain ledwo zipie, ale lepiej nie zostawać w tyle

Hajp na serial opada stopniowo, aczkolwiek przy całym tym narzekaniu na niezgodność z książkami Sapkowskiego, pominięciu istotnych wątków czy casting, Wiedźmin wciąż cieszy się bardzo dobrą oglądalnością.

Fandom Białego Wilka żyje więc i ma się dobrze, zarówno wśród fanów gatunku, jak i u niedzielnych widzów ekscytujących się powiązaną z Polską produkcją. Sam serial ostatecznie też trzyma poziom, nawet jeśli określany jest jako średnie fantasy, które ma swoje przebłyski. Drugiej Gry o Tron z tego nie będzie, nadzieje prędko zostały rozwiane, lecz… sezonów Witchera może być równie dużo, co ekranizacji Pieśni lodu i ognia.

Przeczytaj: Wiedźmin: Rodowód krwi jak na razie zapowiada się tragicznie

wiedźmin Netflix sezon 5 6
fot. kadr z serialu Wiedźmin

Biały Wilk na szlaku. Trzeci sezon jeszcze nie wyszedł, a już jest zgoda na kolejne

Netflix musi wierzyć w tę produkcję, skoro dał zielone światło na dwa następne sezony, przy czym trzeci nie ma nawet jeszcze oficjalnej daty premiery (zdjęcia zostały zakończone, serial obecnie znajduje się w procesie postprodukcji). Jak donosi portal redanianintelligence.com, sezon czwarty i piąty mają być realizowane jeden po drugim i tyczy się to zarówno prac nad scenariuszem, jak i faktycznego kręcenia.

Co to oznacza dla obsady? Szykuje się około dwanaście miesięcy nieprzerwanej pracy nad jednym projektem i odłożenie na bok innych zobowiązań.

Premiera trzeciego sezonu Wiedźmina odbędzie się w przyszłym roku (prawdopodobnie latem 2023), natomiast kiedy oficjalnie zostaną ogłoszone plany, co do dalszych losów serialu i całego uniwersum? 24 września odbędzie się wirtualna konferencja Netflixa, TUDUM. Być może wówczas nurtujące fanów kwestie zostaną rozjaśnione.

Wiedźmin z trzecim sezonem zadebiutuje prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku, ale plany co do przyszłości serialu są znacznie szersze. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →