fot. Netflix

Obsada „Wiedźmina” w 3. sezonie się powiększy. W serialu jeszcze więcej czarodziejów


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Prace nad trzecim sezonem Wiedźmina Netflixa trwają. Po powrocie Henry’ego Cavilla wystartowały zdjęcia do jednej z najważniejszych sekwencji w uniwersum Sapkowskiego. Tym samym twórcy poszerzyli obsadę o kolejne nazwiska.

W kolejnym sezonie Wiedźmina zobaczymy słynne wydarzenia na Thanedd

Serwis Redanian Intelligence donosi, że w tym miesiącu ruszyły prace nad kolejną istotną sekwencją w uniwersum Wiedźmina. W nadchodzącym sezonie netflixowej produkcji będziemy świadkami wydarzeń z wyspy Thanedd, kiedy doszło do przewrotu, podczas którego Cahir i Rience próbowali porwać Ciri. Wówczas doszło także do pojedynku między czarodziejem Riencem a Geraltem z Rivii, w wyniku którego Biały Wilk omal nie umarł.

Zobacz: To nie czas na fraszki. W kolejnym spin-offie serii Wiedźmin bohaterami mogą zostać znani wiedźmini

Ujęcia do przewrotu na Thanedd, gdzie mieściła się Aretuza, zarejestrowano w Longcross Studio. Dzięki źródłom, którymi dysponuje Redanian Intelligence, wypłynęły nazwiska aktorów, którzy wcielą się w role czarodziejów. Część z nich to całkiem nowe postaci w świecie Wiedźmina. Do obsady serialu dołączają: Philip Philmar (Gerhart z Aelle), Rochelle Rose (Margarita Laux-Antille), Safiyya Ingar (Keira Metz), Ryan Hayes (Artaud Terranva), Michalina Olszańska (Marti Sodergren), Erci Nolan (Dorregaray z Vole), Poppy Almond (Bianca d’Este) oraz Harvey Quin (Radcliffe z Oxenfurtu).

wiedźmin netflix
zdjęcie z planu trzeciego sezonu, fot. Netflix

Oprócz zaangażowania nowych aktorów w projekt niedawno doszło do recastu jednej z postaci. Według tego samego serwisu Chris Fulton nie wróci do odgrywania Rience’a. Jego miejsce ma zająć Sam Woolf, który ma na koncie występy m.in. w The Crown czy Strike. Na razie nie podano oficjalnej przyczyny zmiany, jednak w sferze domysłów pozostaje sugestia, że harmonogram Fultona nie zgrywał się z pracami nad Wiedźminem.

Prace nad trzecim sezonem Wiedźmina Netflixa trwają. Po powrocie Henry’ego Cavilla wystartowały zdjęcia do jednej z najważniejszych sekwencji w uniwersum Sapkowskiego. Tym samym twórcy poszerzyli obsadę o kolejne nazwiska. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →