fot. HBO

„Gra o tron” trafi na HBO Max w wersji 4K


26 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

HBO nie da nam zapomnieć o jednym ze swoich najpopularniejszych seriali. Gra o tron trafi na platformę HBO Max w nowej, odświeżonej wersji.

Gra o tron żegna się z pikselozą

Gra o tron zakończyła się trzy lata temu. Pomimo tego, według badań przeprowadzonych przez Uswitch, serial na podstawie książek George’a R.R. Martina, wchodzących w skład serii Pieśń Lodu i Ognia, był najczęściej piraconą produkcją w pierwszym półroczu 2022 roku. Być może ma to związek z nadchodzącym spin-offem Ród smoka, który już w sierpniu trafi na HBO Max. W związku z tym HBO odświeżyło pierwszy serial: Gra o tron w rozdzielczości 4K trafi w przyszłym miesiącu na platformę streamingową. Do tej pory taka jakość produkcja była dostępna tylko na fizycznych nośnikach. Pliki wideo będą również obsługiwać takie technologie, jak HDR, Dolby Atmos i Dolby Vision. Aby obejrzeć produkcję w odświeżonej wersji, trzeba rzecz jasna dysponować odpowiednim sprzętem. Nie wiadomo jednak, czy w Polsce będzie dostęp do tych treści.

„Gra o tron” trafi na HBO Max w wersji 4K
fot. HBO

Gra o tron się rozwija. Ród smoka coraz bliżej

HBO poinformowało jednocześnie, że nadchodzący spin-off Gry, czyli Ród smoka, od początku będzie dostępny w rozdzielczości 4K. Ród smoka to pierwszy i jak dotąd jedyny serial aktorski odnoszący się bezpośrednio do Gry o tron. Produkcja jest ekranizacją książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która przedstawia losy Targaryenów od czasów, kiedy Aegon Targaryen podbił Westeros. Ród smoka opowie historię, która rozegrała się na dwieście lat przed wydarzeniami z Gry o tron i pokaże początek końca rodu Targaryenów, rozłam oraz wojnę domową zwaną Tańcem ze smokami. Premiera serialu będzie miała miejsce 22 sierpnia na platformie HBO Max. W serialu występują Paddy Constantine, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Emma D’Arcy, Steve Toussaint czy Eve Best.

Ród smoka, zobacz zwiastun

HBO nie da nam zapomnieć o jednym ze swoich najpopularniejszych seriali. Gra o tron trafi na platformę HBO Max w nowej, odświeżonej wersji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Gra […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →