Widzimy się na mieście – weekend 5 – 7 lipca, Kraków


05 lipca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Karków tradycyjnie nie pozwala się nudzić. Szerokie spektrum imprez muzycznych - od jazzowych po techno - to propozycje, które możecie wybrać w ten weekend w Krakowie. Sprawdźcie!

Wydarzenia w piątek, 5 lipca w Krakowie

Summer Jazz Festival Kraków 2019

Summer Jazz Festival Kraków 2019

Gdzie:  Kraków – różne lokalizacje
Kto:  Jan Ptaszyn Wróblewski, Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Marek Napiórkowski, Atom String Quartet, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz i inni
Bilety:  30 – 220 zł, kup na Ticketmaster.pl

W Krakowie trwa 24. edycja Summer Jazz Festival. W różnych lokalizacjach miasta odbywa się ponad 100 wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Występują gwiazdy polskiego oraz światowego jazzu, a wśród nich znajdują się Jan Ptaszyn Wróblewski, Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Marek Napiórkowski, Atom String Quartet, Aga Zaryan, Dorota Miśkiewicz i wielu innych. Przybywajcie w ten weekend do Krakowa!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Koncert inauguracyjny – 15. Festiwalu Muzyki Polskiej

Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie

Gdzie:  Kościół św. Katarzyny
Kto:  Musica Flore
Bilety:  25 – 60 zł

Rusza 15. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej. Tym razem koncert inauguracyjny odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Kościoła św. Katarzyny. Z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, usłyszycie wiele interpretacji utworów z jego twórczości. Wybrzmią również inne dzieła religijne pochodzące z XIX wieku, które zaprezentuje zespół wokalno-instrumentalny Musica Flore pod batutą Marka Štryncla.

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Mixed by Nocturn & TECHNO TECHYES

Mixed by Nocturn & TECHNO TECHYES w Krakowie

Gdzie:  Szpitalna 1
Kto:  Marboc, Kamil Kosik, Random Sequence, RaaV, Catch_22, Kola, HiTrash, P98 ˡᶦᵛᵉ
Bilety:  15 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Miłośników techno zapraszamy w piątek na Szpitalną 1 w Krakowie na imprezę Mixed by Nocturn & TECHNO TECHYES. Na dwóch scenach zagrają dla Was Marboc, Kamil Kosik, Random Sequence, RaaV, Catch_22, Kola, HiTrash, P98 ˡᶦᵛᵉ. Nie przegapcie!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Wydarzenia w sobotę, 6 lipca w Krakowie

Sons of the East w Polsce

Sons of the East w Polsce

Gdzie:  Klub Studencki Żaczek
Kto:  Sons of the East
Bilety:  70 – 90 zł

Indie-folkowy zespół Sons of the East z Sydney wystąpi po raz pierwszy w Polsce! W ten weekend w Krakowie koniecznie odwiedźcie Klub Studencki Żaczek, aby pobawić się w rytm dźwięków takich instrumentów jak banjo, organy, pianina, gitary i didgeridoo. Australijczycy z pewnością dostarczą Wam niezapomnianych, muzycznych wrażeń.

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także