Widzimy się na mieście – weekend 5 – 7 lipca, Trójmiasto


05 lipca 2019

Podziel się newsem:

W Gdyni trwa jeden z największych polskich festiwali - Open'er. Jednak dla tych, który postanowili nie wybierać się na Kosakowo również mamy alternatywne propozycje na spędzenie weekendu w Trójmieście.

Wydarzenia w piątek, 5 lipca w Trójmieście

Open’er Festival 2019 – official

open'er festival 2019

Gdzie:  Lotnisko Kossakowo, Gdynia
Kto:  Lana Del Rey, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Swedish House Mafia, G-Eazy, Kamasi Washington, Rosalía, J Balvin, Flatbush Zombies, Rudimental, Sheck Wes, Kodaline, Anna Calvi, Perry Farrell’s Kind Heaven Orchestra, Jungle, LP, MARINA, Sokół, Death Grips, Cool Kids of Death, Daria Zawiałow, Bitamina, La Dispute, Missio, Rebeka, Bovska, Sonbird, Wczasy, KACPERCZYK, Emil Blef, The Saturday Tea, Erith, ZAMILSKA, Khea, EABS, NORMAL ECHO, Ziela
Bilety:  289 - 739 zł

Trwa Open'er Festival, czyli jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Podczas tegorocznej edycji na lotnisku w gdyńskim Kossakowie zobaczycie takich artystów, jak: Lana Del Rey, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Swedish House Mafia, G-Eazy, Kamasi Washington, Rosalía, J Balvin, Rudimental, Sheck Wes, Kodaline, Jungle, LP, MARINA, Sokół, Death Grips, Cool Kids of Death, Daria Zawiałow, Bitamina i wielu innych! Nie przegapcie tego ogromnego święta muzyki i przyjeżdżajcie na weekend do Trójmiasta!

Sprawdź inne festiwale w Gdyni


Kolorowe jarmarki / Vogule Poland

Kolorowe jarmarki / Vogule Poland w Sopocie

Gdzie:  Sfinks700
Kto:  Vogule Poland
Bilety:  20 - 30 zł

Gdy już obejrzycie swoich ulubionych artystów na Open'erze, zajrzyjcie na after do klubu Sfinks700 w Sopocie. Tam w piątek do samego rana duet Vogule Poland będzie Wam serwował największe, imprezowe hity wszech czasów. Nie przegapcie tej radosnej, kolorowej, tanecznej zabawy!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Spocie!


Wydarzenia w sobotę, 6 lipca w Trójmieście

Koncert Hip-Hop: Kizo, Qry, ZetHa

Koncert Hip-Hop: Kizo, Qry, ZetHa Gdańsk

Gdzie:  Plac Zebrań Ludowych
Kto:  Kizo, Qry, Zetha
Bilety:  1 - 15 zł

Tym razem propozycja dla fanów motoryzacji i hip-hopu. Po dawce emocji sportowych podczas Gdańsk Motocross Show zapraszamy na koncert. Na Placu Zebrań Ludowych wystąpią przedstawiciele projektu Chillwagon: Kizo, Qry i Zetha.

Sprawdź inne koncerty hip hop w Gdańsku


Wydarzenia w niedzielę, 7 lipca w Trójmieście

Winyl za 5 / 100cznia / Gdańsk

Winyl za 5 / 100cznia / Gdańsk

Gdzie:  100cznia
Bilety:  bezpłatne

W niedzielę w Trójmieście tysiące winyli! Oprócz analogów znajdziecie również oryginalne wydanie CD. Przyjdźcie do 100czni i znajdźcie coś dla siebie!

Sprawdź inne wydarzenia w Sopocie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W Gdyni trwa jeden z największych polskich festiwali – Open’er. Jednak dla tych, który postanowili nie wybierać się na Kosakowo również mamy alternatywne propozycje na spędzenie weekendu w Trójmieście. Wydarzenia w piątek, 5 lipca w Trójmieście Open’er Festival 2019 – official Gdzie:  Lotnisko Kossakowo, GdyniaKto:  Lana Del Rey, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Swedish House Mafia, G-Eazy, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →