Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 czerwca, Warszawa


20 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ten weekend w Warszawie jak zawsze - pełen wybór wydarzeń. Co robić, gdzie iść, jak się bawić? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Wydarzenia w piątek, 21 czerwca w Warszawie

Instytut Festival 2019 Music & Art.

Instytut Festival 2019
Gdzie:  Garnizon Modlin – Nowy Dwór Mazowiecki
Kto:  An On Bast live, Ellen Allien, RØDHÅD, Maceo Plex, Kovvalsky, Kuba Sojka live, MANOID, John Talabot, DJ Bone, ISNT, Antigone, Richie Hawtin, Ben Klock
Bilety:  200 – 300 zł, kup na Biletomat.pl

Weekend w Warszawie zaczynamy pod Warszawą, a dokładnie w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie w piątek (21 czerwca) ruszy Intytut Festival. Przez dwa dni, w najdłuższym w Europie budynku Garnizonu Modlin będziecie mogli odkrywać najlepsze, elektroniczne dźwięki oraz podziwiać wyjątkową sztukę wizualną. Na czterech scenach, wśród zachwycającej scenerii zagrają m.in.: An On Bast live, Ellen Allien, RØDHÅD, Maceo Plex, Kovvalsky, Kuba Sojka live, MANOID, John Talabot, DJ Bone, ISNT, Antigone, Richie Hawtin, Ben Klock. INSTYTUT FESTIVAL to prawdziwe święto muzyki elektronicznej, energetyczna bomba i cała masa pięknych emocji. Musicie być!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie!


szymonmówi i Szklane Oczy w Chmurach

szymonmówi i Szklane Oczy w Chmurach

Gdzie:  Chmury
Kto:  szymonmówi i Szklane Oczy
Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

szymonmówi to songwriter z Bydgoszczy, który czaruje swoim charakterystycznym głosem, niebanalnym brzmieniem i wyjątkowymi emocjami. Szklane Oczy z kolei to wokal, gitara, bas i perkusja, które tworzą rockowe dźwięki inspirowane polskim punkiem, poezją romantyczną i psychodelią. To podwójne wydarzenie odbędzie się w piątek w warszawskiej klubokawiarni Chmury. Warto się wybrać!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Warszawie!


Wydarzenia w sobotę, 22 czerwca w Warszawie

H&M Loves Music: Brodka | Natalia Przybysz

H&M Loves Music: Brodka i Natalia Przybysz Warszawa

Gdzie:  zajezdnia autobusowa przy Redutowej 27
Kto:  Brodka, Natalia Przybysz
Bilety:  20 zł

Tradycyjnie już od jakiegoś czasu – zapraszamy Was na kolejny koncert z serii H&M Loves Music. W ten weekend w Warszawie, na terenie zajezdni autobusowej przy Redutowej 27 wystąpią dwie wyjątkowe artystki – Brodka i Natalia Przybysz. W przypadku Brodki, będzie to jej ostatni koncert w tym roku. Artystka robi przerwę w celu pracy nas nową płytą. Sobotnie koncerty będą ostatnimi w ramach festiwalu H&M Loves Music, więc nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne koncerty pop w Warszawie!


Finał w Warszawie | 11. Eliminacje do Pol’and’Rock Festival

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival - Finał w Warszawie

Gdzie:  Progresja
Kto:  HUNTER, MetKa, SUNSMOKE, HURROCKAINE, Vane, Ornette, Łukasz Drapała & Chevy, Karolina Czarnecka, Kraków Street Band, Zagi, Przybył, Terrific Sunday
Bilety:  bezpłatny

Finał 11. edycji Eliminacji do Pol’and’Rock Festival już w ten weekend w Warszawie! Podczas koncertu w Progresji usłyszycie:  SUNSMOKE, HURROCKAINE, Vane, Ornette, Łukasza Drapałę & Chevy, Karolinę Czarnecką, Kraków Street Band, Zagi, Przybył oraz Terrific Sunday. Niestety tyko jeden z nich wystąpi na tegorocznym festiwalu w Kostrzynie. Przyjdźcie sprawdzić kto! Gwiazdą wieczoru będzie zespół HUNTER.

Sprawdź inne koncerty rock w Warszawie!


Club Heartbreak | Mark Ronson Album Launch Party x Miłość

Club Heartbreak | Mark Ronson Album Launch Party x Miłość

Gdzie:  Miłość
Kto:  Vinylstealer
Bilety:  15 zł, zapłać przed wejściem

W piątek odbędzie się premiera nowego, wyczekiwanego albumu brytyjskiego producenta – Marka Ronsona. Z tej okazji Sony Music Poland oraz klub Miłość zapraszają na specjalną imprezę promującą płytę Late Night Feelings. Usłyszycie wiele smutnych bangerów, za które odpowiada Ronson, więc nie zdziwcie się, jeżeli złamiecie sobie serce na parkiecie.

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także