Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 czerwca, Kraków


20 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ten weekend w Krakowie czekają nas dwa światowej rangi wydarzenia oraz coroczne, wspaniałe Wianki! Krakowskie kluby też nie będą stały puste - w końcu zaczynamy wakacje! Zobaczcie, co będzie się działo na mieście.

Wydarzenia w piątek, 21 czerwca w Krakowie

Rod Stewart, Tauron Arena Kraków

Rod Stewart w Krakowie

Gdzie:  TAURON Arena Kraków
Kto:  Rod Stewart
Bilety:  95 – 595 zł

Światowa gwiazda muzyki wystąpi już w ten weekend w Krakowie! Rod Stewart na TAURON Arenie będzie promował swój najnowszy, trzydziesty w karierze album Blood Red Roses. Z pewnością nie zabraknie również jego starszych hitów, takich jak I Don’t Want to Talk About It czy Have You Ever Seen the Rain. Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Go Girls x Prozak 2.0

Go Girls w Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0
Kto:  Meg, Senthia
Bilety:  20 – 30 zł, zapłać przed wydarzeniem

Coś dla fanów elektroniki – impreza Go Girls. O selekcję najlepszych brzmień zadbają dziewczyny: Meg i Senthia. Na dobry początek weekendu w Krakowie warto się pobujać, więc w piątek koniecznie odwiedźcie Prozak 2.0!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Wydarzenia w sobotę, 22 czerwca w Krakowie

Wianki – Święto Muzyki 2019

Wianki - święto muzyki w Krakowie

Gdzie:  Rynek Główny, Plac Nowy, Klub Alchemia,  Plac Świętego Ducha 1
Kto:  Rasmentalism, FLIRTINI, Miuosh, Natalia Nykiel, tęskno, Fisz Emade, Mela Koteluk, Sokół Orchestra, Patrick the Pan, Kroki, szymonmówi
Bilety:  bezpłatne

Kraków jak zawsze hucznie świętuje rozpoczęcie wakacji. W ten weekend zapraszamy Was na prawdziwe Święto Muzyki – Wianki! Kolejna edycja tego wydarzenia obfituje w muzyczne doznania. Na ośmiu scenach, usytuowanych w całym Krakowie zagrają m.in.: Rasmentalism, FLIRTINI, Miuosh, Natalia Nykiel, tęskno, Misia Furtak, Barbara Wrońska, Fisz Emade, Mela Koteluk, Sokół Orchestra, Patrick the Pan, LIMBOSKI, Renata Przemyk, Kroki, szymonmówi, OY Sound System, Ziela. Wydarzeniu towarzyszyć będzie noc klubowa, podczas której m.in. w Prozak 2.0, HEVRE i Pasażu odbędą się DJ Sety na najwyższym poziomie. Do tego Największa Lekcja Jogi, Uliczne Granie, warsztaty plecenia wianków i konkurs na najpiękniejszy wianek. Jeśli weekend, to tylko w Krakowie!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


MUSE – Tauron Arena Kraków

MUSE w Krakowie - TAURON Arena

GdzieTAURON Arena
KtoMUSE, allusinlove
Bilety150 – 395 zł

Jedna z najpopularniejszych kapel rockowych na świecie przyjeżdża do Polski na koncert. Muse zagrają w sobotę, 22 czerwca w krakowskiej TAURON Arenie w ramach trasy promującej ich najnowszy album – Symulation TheoryMuse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo. To, co czeka nas w ten weekend w Krakowie, z pewnością nie będzie wyjątkiem. To będzie niezapomniane show!

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 23 czerwca w Krakowie

Krachkyvka V.B./warsztaty + koncert | EtnoKraków/Rozstaje Prolog

ROZSTAJE PROLOG EtnoKraków

Gdzie:  Strefa
Kto:  The Krachkyvka Village Band
Bilety:  20 – 40 zł, zapłać przed wejściem

Już w ten weekend w Krakowie preludium XXI edycji festiwalu EtnoKraków/Rozstaj. Fanów muzyki etno zapraszamy w niedzielę do klubu Strefa, gdzie wystąpi całkiem nowy projekt muzyczny. The Krachkyvka Village Band zaprezentują lokalne piosenki i tańce z okolic wyludnionej wioski Krachkyvk. Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach z zespołem.

Sprawdź inne koncerty w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także