Widzimy się na mieście – weekend 21 – 23 czerwca, Trójmiasto


20 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak wakacje, to tylko nad morzem! W ten weekend w Trójmieście będzie się działo wyjątkowo wiele. Zobaczcie, gdzie warto się wybrać!

Wydarzenia w piątek, 21 czerwca w Trójmieście

Bryan Adams: Shine A Light Tour

Bryan Adams w Polsce

Gdzie:  Ergo Arena
Kto:  Bryan Adams
Bilety:  199 zł – 499 zł, kup na Eventim

Weekend w Trójmieście zaczynamy z przytupem. Gwiazda światowego formatu, muzyczna legenda – Bryan Adams wystąpi w piątek w Ergo Arenie! Koncert w ramach trasy Shine A Light będzie promował najnowszą płytę artysty o tym samym tytule. Dzień później Adams wystąpi również we Wrocławiu w Hali Orbita.

Sprawdź inne koncerty w Gdańsku


Wydarzenia w sobotę, 22 czerwca, Trójmiasto

Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019

Cuda Wianki w Gdyni

Gdzie:  plaża Śródmieście, Gdynia
Kto:  Dub FX, Marika, Gutek, Need More Clouds
Bilety:  bezpłatne

Lato zaczyna się w Gdyni. Oczywiście, tradycyjnie na Cudawiankach! Podczas tegorocznej edycji wystąpią: Dub FX, Marika, Gutek, Need More Clouds. Ale Cudawianki to nie tylko koncerty. W sobotę, w Gdyni czekać na Was będą również wystawy, warsztaty, gry terenowe, mapping i wiele innych atrakcji. Wszystko w tematyce morskich podróży i oczywiśćie wakacji. Wpadajcie!

Sprawdź inne festiwale w Gdyni


Tattoo Splash Sopot

Tatto Splash Sopot

Gdzie:  Zatoka Sztuki Sopot
Bilety:  20 – 300 zł, zapłać przed wejściem

Mamy tu fanów tatuażu? To idealna opcja na weekend w Trójmieście dla Was! Choć to dopiero pierwsza edycja sopockiego konwentu, to zasięg ma naprawdę światowy. Podczas Tatto Splash będziecie mieli okazję spotkać się z najlepszymi artystami z Polski i świata. Poza wystawami i możliwością wydziarania się, w trakcie conventu odbędzie się również kilka konkursów. Nie zabraknie także klasycznego before i after party.

Sprawdź inne wydarzenia w Sopocie


Wydarzenia w niedzielę, 23 czerwca, Trójmiasto

Queen symfonicznie w Operze LeśnejQueen Symfonicznie w Sopocie

Gdzie:  Opera Leśna, Sopot
Kto:  chór i orkiestra Alla Vienna, Darek Wawrzyniak
Bilety:  59 – 149 zł

W niedzielę, na scenie Opery Leśniej w Sopocie pojawi się blisko 30 artystów, którzy zaprezentują największe przeboje zespołu Queen. Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl, w którym gościnnie występuje gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Finał całości uświetnia występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. W ten weekend w Trójmieście macie okazję zostać świadkami prawdziwego widowiska.

Sprawdź inne koncerty rock w Sopocie!


Vintage Market w 100czni

Vintage Market w 100czni

Gdzie:  100cznia
Bilety:  bezpłatne

Najlepsze vintage butiki i kolekcjonerzy z całej Polski już w ten weekend, w Trójmieście! Cykliczna, warszawska impreza Vintage Market odwiedzi gdańską 100cznię już w tę niedzielę. Będziecie mieli do wyboru starannie wyselekcjonowane ubrania z poprzednich epok – od uroczych sukienek z lat 60-tych po oldschoolowe dresy. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne wydarzenia w Sopocie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także