Widzimy się na mieście – weekend 15 – 17 listopada, Warszawa


14 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wieczory coraz zimniejsze, ale mamy dla Was coś, co z pewnością Was rozgrzeje! Sprawdźcie najlepsze imprezy w Warszawie na ten weekend.

Wydarzenia w piątek, 15 listopada w Warszawie

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE

Gdzie:  różne lokalizacje
Kto:  Zaklęcia, David Krakauer, Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, Hakhnazaryan, AUKSO, Moś, Francesco Tristano, Adam Strug, Čekovská, Bartók, Janáček, Pavel Haas Quartet, Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum – Gismondo, Moreno, I, Culture, Gardolińska, Gidon Kremer z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej, Pacora Trio, Sokół Orchestra i inni
Bilety:  10 – 60 zł

Przed nami druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE, który odbędzie się w dniach 15 – 23 listopada w różnych lokalizacjach Warszawy. Czeka Was 10 dni festiwalowych obfitujących w muzyczno-widowiskowe doznania, a dokładniej: 10 premier, 14 orkiestr i zespołów, 21 solistów oraz łącznie 640 artystów z 20 państw. Nie przegapcie!

Sprawdź inne festiwale w Warszawie


Hania Rani w Warszawie

Hania Rani w Warszawie

Gdzie:  Praga Centrum
Kto:  Hania Rani
Bilety:  sold out

Hania Rani podbija świat, ale w ramach swojej trasy po całej Europie i Japonii znalazła również czas, aby zaprezentować kompozycje ze swojego debiutanckiego albumu Esja w Polsce. W ten weekend artystka wystąpi w Warszawie, w Praga Centrum. To będzie pełne emocji, intymne spotkanie z muzyką klasyczną we współczesnym stylu. Mamy nadzieję, że udało Wam się zdobyć bilety, które rozeszły się w mgnieniu oka!

Sprawdź inne koncerty z kategorii muzyka klasyczna w Warszawie


Catz’n’ Dogz – Smolna

Catz’n’ Dogz / Smolna

Gdzie: Smolna
Kto:  Catz’n’ Dogz, Pysh, Luke Hiero
Bilety:  30 zł

Fanów muzyki elektronicznej zapraszamy na Smolną! Tam rozgrzeją Was bity serwowane przez duet Catz’n’ Dogz. Oprócz tego czołowego dla polskiej sceny elektronicznej kolektywu zaprezentują się także Pysh oraz Luke Hiero. Tej nocy nie opuścicie parkietu. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Warszawie


Tymek / Koncert Charytatywny / Warszawa

Tymek / Koncert Charytatywny / Warszawa

Gdzie:  Klub Iskra
Kto:  Tymek
Bilety:  sold out

Tymek z wyjątkową inicjatywą już w ten weekend w Warszawie! Artysta zagra koncert w Klubie Iskra, a cały dochód ze sprzedaży biletów na to wydarzenie zostanie przeznaczony na rzecz szkoły w Kenii w mieście Ololulunga, którą możecie zobaczyć w klipie rapera do kawałka Radość! Piękna inicjatywa, której jesteśmy fanami!

Sprawdź inne koncerty z kategorii hip hop w Warszawie


Ofelia | Premiera albumu

Ofelia | Premiera albumu

Gdzie:  Weles
Kto:  Ofelia
Bilety:  bezpłatne

W ten weekend premierę będzie miał wyjątkowy album – debiutancka płyta Ofelii. Artystka pojawia się na ustach coraz większej liczby fanów, a jej płyta, o której wiadomo dopiero od niedawna zdaje się być jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Z tej wyjątkowej okazji artystka zaprasza na… właściwie nie wiadomo co! Spotkanie organizowane w piątek w warszawskim Weles owiany jest aurą tajemniczości. Przyjdźcie sprawdzić, co się wydarzy!

Sprawdź inne wydarzenia w Warszawie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Warszawie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.