kadr z klipu do utworu „Do zachodu słońca” White'a 2115

Tajemnicza zapowiedź na Instagramie White’a 2115. Nowa płyta w czerwcu?

Podziel się newsem:

White 2115 opublikował dość nietypowy post na Instagramie, w którym wspomina o swojej nowej płycie. Sprawdź, co wiemy o nowościach od reprezentanta SBM Label i 2115.

White 2115 nie daje sobie rady… z nową płytą

Na instagramowym profilu White’a 2115 pojawił się dość nietypowy post. Widnieje na nim plansza z napisem Pretty Boy, a sam artysta w rozmowie telefonicznej opowiada o swoich problemach, o tym, jak ciężko idzie mu praca nad nową płytą, podczas gdy w tle wybrzmiewa charakterystyczna dla muzyki reprezentanta SBM Label gitara. Wspomina też, że chce, by „te wakacje były takie jak wcześniej” i że ma nadzieję, że „w czerwcu wszystko wróci do normy”. Czy to oznacza, że poznaliśmy tytuł i przybliżoną datę premiery nowej płyty White’a 2115? Jest na to duża szansa, patrząc na tegoroczną taktykę wydawniczą SBM Label oraz fakt, że kilka dni temu (13 maja) swoją premierę miała płyta Kinniego Zimmera. Poniżej znajdziecie rzeczony post White’a:

Post na Instagramie reprezentanta SBM Label

Aktualizacja: White szykuje klip

Na swoim instastories White poprosił fanów o wysyłanie mu specjalnym formularzem starych zdjęć z nim. Zostaną one wykorzystane w klipie do utworu Pretty Boy. Można się więc spodziewać, że nowy album reprezentanta 2115 trafi do nas już niedługo.

White 2115 wystąpi na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

White 2115 będziecie mogli zobaczyć już tego lata na Mazury Hip Hop Festiwal 2022, który odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Giżycku. Być może będzie to jedna z pierwszych okazji, by usłyszeć utwory z jego nadchodzącego materiału na żywo, a skoro zapowiada się znów na wakacyjny klimat, możemy spodziewać się wyjątkowego koncertu. Oprócz White’a z reprezentantów SBM Label w Giżycku wystąpią także Białas i Jan-rapowanie. Bilety na Mazury Hip Hop Festiwal 2022 znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

White 2115 opublikował dość nietypowy post na Instagramie, w którym wspomina o swojej nowej płycie. Sprawdź, co wiemy o nowościach od reprezentanta SBM Label i 2115. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

White 2115 na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Biletomat.pl
260 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →