S.E.E

W 2024 oficjalnie powstanie studio filmowe w kosmosie


20 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Za projektem studia filmowego w kosmosie stoi firma, która współprodukuje nadchodzący film o kosmosie z Tomem Cruise’m. Sprawdź szczegóły.

Studio filmowe w kosmosie

Space Entertainment Enterprise (S.E.E) ogłosiło swoje plany dotyczące budowy studia telewizyjnego i filmowego w kosmosie. Firma, która koprodukuje nadchodzący film z Tomem Cruise’m reżyserii Doug Limana celuje w ukończenie prac nad projektem grudniem 2024.

Studio ma się nazywać SEE-1 i będą z niego nadawane filmy, programy telewizyjne oraz muzyczne i sportowe wydarzenia przy współpracy z artystami, producentami i wszystkimi kreatywnymi ludźmi, którzy zechcą produkować content na orbicie.

SEE-1 będzie połączone z Axiom Station, komercyjną stacją kosmiczną, którą buduje firma Axiom Space.

SEE-1 to wyjątkowa okazja dla ludzkości, by przenieść się w inną rzeczywistość i rozpocząć ekscytujący nowy etap w kosmosie. Zapewni unikatowy i dostępny dom dla nieograniczonych możliwości rozrywki w miejscu pełnym innowacyjnej infrastruktury. Rozpoczniemy nowy rozdział w dziejach kreatywności.

– mówią Dmitry i Elena Lesnevsky, sponsorzy projektu

Przeczytaj także: HBO Max już za chwilę pojawi się w Polsce? Znamy potencjalną datę oraz cenę

Studio filmowe w kosmosie
Źrodło: S.E.E

Od Julisza Verne’a po Star Trek, rozrywka spod znaku science fiction zainspirowała miliony ludzi na całym świecie do marzenia o tym, co też może przynieść przyszłość. Stworzenie nowej generacji miejsca rozrywki w kosmosie otwiera niezliczone drzwi do robienia niesamowitego contentu i spełnienia tych marzeń.

– dodaje Richard Johnston, dyrektor S.E.E

Przeczytaj także: Robert Pattinson wystąpi w nowym filmie reżysera „Parasite”?

Za projektem studia filmowego w kosmosie stoi firma, która współprodukuje nadchodzący film o kosmosie z Tomem Cruise’m. Sprawdź szczegóły. Studio filmowe w kosmosie Space Entertainment Enterprise (S.E.E) ogłosiło swoje plany dotyczące budowy studia telewizyjnego i filmowego w kosmosie. Firma, która koprodukuje nadchodzący film z Tomem Cruise’m reżyserii Doug Limana celuje w ukończenie prac nad projektem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →