VII Konferencja Muzyczna Audioriver. Tym razem w Łodzi!


23 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jak wygląda codzienność promotora oraz czy emigracja to dobry pomysł, gdy żyje się z muzyki? Odpowiedzi na te pytania szukajcie podczas VII Konferencji Muzycznej Audioriver.

Edukacyjny projekt festiwalu Audioriver tym razem odwiedzi Łódź. Mimo dojrzałego wieku – w końcu to już siódma edycja konferencji – to wciąż wyjątkowe wydarzenie na polskiej mapie.

– Spotykamy się na uczelniach, bo to właśnie studenci oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z biznesem muzycznym są jedną z dwóch najważniejszych dla nas grup odbiorców – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora.

Drugą grupą, do której kierowana jest konferencja, są przedstawiciele branży muzycznej, którzy spotykają się, by omawiać, co dzieje się na rynku i jak poprawić jakość swojej pracy. Od rozmowy na temat jednego z najpowszechniejszych w branży zawodów rozpocznie się całe wydarzenie. “BURN Energy prezentuje: rzeczywistość promotora” będzie dyskusją o realiach pracy osób organizujących koncerty, wydarzenia klubowe i festiwale. Bohaterami panelu będą: Tomek Waśko z agencji Go Ahead i współtwórca festiwalu Spring Break; Dawid Rakowski – manager artystyczny poznańskiego klubu Projekt LAB oraz Leon – reprezentant Audioriver, odpowiadający m.in. za booking artystów.


 

Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?

Drugą debatą dnia będzie dyskusja “Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?”, która będzie okazją do zderzenia osób o różnych opiniach i doświadczeniach – polskich artystów działających na zagranicznych rynkach oraz cudzoziemców, którzy przyjechali do Polski i tu kontynuują karierę artystyczną. W spotkaniu udział wezmą brytyjski artysta mieszkający w Polsce – Kev Fox oraz Tony Duckworth – general manager na Polskę i Europę Środkową firmy wydawniczej PIAS. Inną perspektywę przedstawi m.in. nasza rodaczka mieszkająca obecnie w Berlinie – managerka słynnego duetu Catz ‘n Dogz, Maria Shepheard.

Podczas konferencji wręczone zostaną MUNOLUDY – coroczne nagrody portalu Muno.pl dla najpopularniejszych polskich artystów, klubów i wydarzeń minionego roku. W ubiegłym roku w głosowaniu wzięło udział ponad 35 tys. osób, co czyni te nagrody najbardziej miarodajnymi na rodzimej scenie elektronicznej.

Pełny program VII Konferencji Muzycznej Audioriver poznamy za dwa tygodnie. Wydarzenie rozpocznie się 8 kwietnia o 10:00 w Auli 0 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Bilety w cenie 10 zł są już dostępne na www.audioriver.pl w zakładce Konferencja oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Jak wygląda codzienność promotora oraz czy emigracja to dobry pomysł, gdy żyje się z muzyki? Odpowiedzi na te pytania szukajcie podczas VII Konferencji Muzycznej Audioriver. Edukacyjny projekt festiwalu Audioriver tym razem odwiedzi Łódź. Mimo dojrzałego wieku – w końcu to już siódma edycja konferencji – to wciąż wyjątkowe wydarzenie na polskiej mapie. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →