fot. Artur AEN Nowicki

Wybierasz się na Audioriver 2022? Weź udział w naszej akcji

Obserwuj nas na instagramie:

Już jutro rusza największy polski festiwal elektroniczny – Audioriver. Na terenie imprezy szukajcie ekipy muno.pl, która przygotowała sporo atrakcji. Z kim się widzimy?

Odbywający się w Płocku Audioriver to największy w Polsce festiwal poświęcony muzyce elektronicznej. Usytuowana na nadwiślańskiej plaży impreza powraca po przerwie spowodowanej pandemią, a tegoroczna, 15. edycja zapowiada się naprawdę hucznie. Na miejscu szukajcie naszej ekipy, która przygotowała specjalną akcję. O co dokładnie chodzi?

Akcja: Audioriver 2022

Pierwszego dnia festiwalu, w piątek, w okolicy wejścia na teren imprezy spotkacie osoby zachęcające uczestników, by brali kartony z hasłami lub wypisali swoje propozycje. Na miejscu będzie także obecny fotograf, który to wszystko uwieczni.

W sobotę osoby zachęcające do udziału w akcji spotkacie już na samym terenie imprezy. Podobnie jak pierwszego dnia, będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia z kartonami z wypisanymi hasłami. Będą one stanowić świetną pamiątką z wydarzenia!

audioriver 2022
Audioriver / fot. Artur AEN Nowicki

Natomiast ostatniego dnia festiwalu, podczas Sun/Day, wśród uczestników przechadzać się będą dwie osoby z księgą pamiątkową, do której będziecie mogli się wpisać, dzieląc się na przykład wrażeniami z festiwalu. Osobom, które wpiszą się do księgi zrobimy pamiątkowe zdjęcie Polaroidem.

audioriver 2022
Audioriver / fot. Artur AEN Nowicki

Brzmi dobrze? To z kim się widzimy?

Oficjalna festiwalowa aplikacja Audioriver 2022 powered by Time For Friends

Nasza obecność na Audioriver 2022 nie ograniczy się jednak tylko do tej akcji. Tegorocznej edycji festiwalu towarzyszyć będzie bowiem aplikacja stworzona przez grupę mediową Time For Friends, która jest właścicielem m.in. portalu muno.pl i rytmy.pl. Znajdziecie w niej najważniejsze informacje na temat festiwalu, m.in. FAQ, mapę, profile artystów i pełny harmonogram – w zakładce Program możecie ułożyć własny plan wydarzeń na ten weekend.

Sprawdź także: Płatności, aplikacja, mapka, timetable. Wszystko, co musisz wiedzieć przed Audioriver 2022

audioriver 2022
fot. Audioriver / Aplikacja mobilna Audioriver Festival

Już jutro rusza największy polski festiwal elektroniczny – Audioriver. Na terenie imprezy szukajcie ekipy muno.pl, która przygotowała sporo atrakcji. Z kim się widzimy? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →