Fot. Flightradar24

„MAKE FRIENDS NOT WAR” na niebie nad Berlinem. Podczas Love Parade obwieściliśmy swój statement


11 lipca 2022

Podziel się newsem:

Napis „MAKE FRIENDS NOT WAR” pojawił się na niebie podczas Love Parade w Berlinie. Razem z tysiącami ludzi muno.pl świętowało i proklamowało wolność, równość oraz przyjaźń.

Kiedyś Love Parade, dziś Rave the Planet. Idee zostały te same

Love Parade to nie jedna z berlińskich imprez – to TA impreza, która powróciła na ulice po blisko dwunastu latach przerwy, tym razem pod nazwą Rave the Planet. Wydarzenie jest świętem muzyki elektronicznej, podszytym mocno społecznym tłem. Uczestnicy Love Parade bawią się i tańczą, a eventowi przyświecają hasła wolności, miłości, przyjaźni oraz empatii.

Ekipa muno.pl również zawitała do Berlina, aby być na miejscu podczas powrotu tej legendarnej imprezy. Nie tylko uczestniczyliśmy w rozgrywającym się wydarzeniu jako festiwalowicze, ale również jako aktywni obywatele. Tego dnia nad Berlinem pojawił się wylatany przez nas napis „MAKE FRIENDS NOT WAR”.

Make Friends Not War

MAKE FRIENDS NOT WAR – to do wszystkich

Tegoroczny Rave the Planet odbył się w specyficznych okolicznościach. Pierwsza od dawna odsłona pacyfistycznej imprezy zbiegła się w czasie z wieloma kryzysami społeczno-ekonomicznymi. Pandemią, inflacją, wreszcie – wojną w Ukrainie. Napis „MAKE FRIENDS NOT WAR” wylatany na niebie przez nasz samolot jest wyrazem solidarności z obywatelami Ukrainy, a także werbalnym wsparciem dla wszystkich, których tego wsparcia po prostu potrzebują.

Przekaz znad berlińskiego nieba jest prosty: nie jesteście sami. W tym miejscu, z oczami zwróconymi w naszą stronę, głośno mówimy: MAKE FRIENDS NOT WAR.

#makefriendsnotwar #timeforfriends #peace


Pamiętacie akcję #kupiekarnet? Trzeciego dnia Open’er Festival, tuż przed feralną ewakuacją, nad Gdynią pojawił się napis „KUPIE KARNET”. Dziś przyznajemy, że to również nasze dzieło. Niestety – mimo szczerych chęci, nie załapaliśmy się na Dua Lipę.

Przeczytaj: Mamy kandydata na Festiwalowicza 2022! Ktoś napisał na niebie „KUPIE KARNET”, by dostać się na Open’era

Napis „MAKE FRIENDS NOT WAR” pojawił się na niebie podczas Love Parade w Berlinie. Razem z tysiącami ludzi muno.pl świętowało i proklamowało wolność, równość oraz przyjaźń. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →