zdjęcie ekranu podczas transmisji jednego z meczów / twitter: Prince Jackson

Horror „Uśmiechnij się” z przerażającą promocją podczas meczów baseballowych


28 września 2022

Podziel się newsem:

Twórcy horroru Uśmiechnij się postawili na oryginalną, ale i przerażającą promocję nadchodzącego filmu. Premiera już 30 września.

Przerażająca promocja na trybunach

„Żywa reklama” jest dość częstą praktyką w ostatnich latach, jednak forma, na jaką zdecydowali się twórcy horroru Uśmiechnij się, zaskakuje i przeraża. Podczas spotkań ostatniej kolejki amerykańskiej ligi baseballa na trybunach stanęli aktorzy grający w filmie, którzy… po prostu się uśmiechali. Chociaż „po prostu” to nie jest najtrafniejsze określenie. Ich uśmiechy przerażają. Dla lepszej identyfikacji aktorzy ubrani byli w koszulki z tytułem filmu. Celem z pewnością było zwrócenie uwagi poprzez wywołanie uczucia niepokoju, jakie towarzyszy także trailerowi filmu. Nie wiem jak na Was, ale na nas to podziałało.

Aktorzy na trybunach spotkań ligi baseballa promujący Uśmiechnij się

Uśmiechnij się… a może właśnie nie

Uśmiechnij się trafi do kin już w najbliższy piątek, 30 września. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada Parker Finn, znany jak do tej pory jedynie z krótkometrażowych horrorów The Hidebehind i Laura Hasn’t Slept, które nie trafiły na polski rynek. Będzie to więc debiut produkcji tego reżysera w naszym kraju. W rolę głównej bohaterki filmu wciela się Sosie Bacon, którą widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z seriali: netflixowych Trzynastu powodów, a także Mare z Easttown, produkcji nagrodzonej Złotym Globem za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą dla Kate Winslet.

Trailer filmu Uśmiechnij się

Twórcy horroru Uśmiechnij się postawili na oryginalną, ale i przerażającą promocję nadchodzącego filmu. Premiera już 30 września. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Przerażająca promocja […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →