fot. mat. prasowe

Knock at the Cabin”: Obejrzyj zwiastun apokaliptycznego horroru M. Night Shyamalana


22 września 2022

Podziel się newsem:

Knock at the Cabin to kolejny film reżysera Szóstego zmysłu, Osady i Old M. Night Shyamalana.

Czy otworzysz drzwi nieznajomym?

Knock at the Cabin to wielki powrót M. Night Shyamalana. Amerykański reżyser hinduskiego pochodzenia tym razem podjął się adaptacji powieści Paula Tremblaya The Cabin at the End of the World. Historia skupia się na przebywającej na wakacjach rodzinie – rodzicach i małej dziewczynce, którzy zostają zakładnikami uzbrojonych nieznajomych. Aby zapobiec apokalipsie, uwięzieni muszą dokonać wyboru.

W filmie wystąpili między innymi: Dave Bautista (Guardians of the Galaxy), Rupert Grint (Servant), Nikki Amuka-Bird (Old), Ben Aldridge (Pennyworth) i Jonathan Groff (Mindhunter).

Przeczytaj także: Bodies Bodies Bodies: Kiedy domówka wymyka się spod kontroli [recenzja]

„Knock at the Cabin”: Obejrzyj zwiastun apokaliptycznego horroru M. Night Shyamalana
fot. kadr z trailera filmu Knock at the Cabin

Powiem wam tak: o dziwo był to najszybszy scenariusz, jaki kiedykolwiek napisałem. Ten tytuł ma w sobie ten bieg wydarzeń, który powoduje, że pracuje się nad nim naprawdę sprawnie. Mam nadzieję, że widzowie poczują to, gdy przyjdą zobaczyć film

– powiedział reżyser w wywiadzie dla ComicBook.

Już teraz możecie zobaczyć pierwszy zwiastun filmu:

Knock at the Cabin – Official Trailer, zobacz!

Sam film został pochwalony przez Stephena Kinga, który opisał go jako produkcję „prowokującą do myślenia, która przeraża i trzyma w napięciu”. Mimo tego, że fabuła filmu nie brzmi odkrywczo, a podobny bieg wydarzeń mogliśmy zaobserwować na przestrzeni naprawdę wielu projektów z tego gatunku.

Film wejdzie do kin już 3 lutego 2023 roku.

Knock at the Cabin to kolejny film reżysera Szóstego zmysłu, Osady i Old – M. Night Shyamalana. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →