Big Hit Music

TXT zdradzają, jak RM z BTS pomógł przy ich nowym kawałku


01 czerwca 2021

Podziel się newsem:

TXT wrócili z piosenką 0x1=LOVESONG. Jak zdradzili, jedną z kluczowych osób w projekcie okazał się RM z BTS.

TXT – powrócili z albumem i singlowym lovesongiem

TXT wrócili z pierwszym pełnym albumem zatytułowanym The Chaos Chapter: FREEZE. Krążek promuje kawałek 0x1=LOVESONG, w którym k-popowej grupie towarzyszy solistka Seori. Piosenka opowiada o pewności do miłości, którą zespół czuje, mimo otaczającego ich chaosu. Cyfry w tytule odnoszą się do pierwszej zwrotki, w której grupa śpiewa, że w świecie zera, ich ukochana jest tą jedyną. Piosenka szybko przypadła fanom do gustu, zyskując ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube w zaledwie 6 godzin po premierze.

TXT – 0x1=LOVESONG

RM z BTS przybywa na pomoc

Nad piosenką pracowali producenci HYBESlow Rabbit oraz Hitman Bang oraz amerykańscy tekściarze Mod Sun i No Love For The Middle Child. Jednak nie byli oni jednymi osobami zaangażowanymi w powstanie utworu. Na konferencji prasowej, Soonbin wyjaśnił, że właściciel wytwórni, a zarazem producent – Bang Sihyuk męczył się nad tekstem ponad 3 tygodnie. O pomoc w wyjściu z impasu, został poproszony RM z BTS – największej obecnie k-popowej grupy. Kawałek 0x1=LOVESONG był jednym z dwóch kandydatów na główny singiel albumu. Po interwencji lidera zaprzyjaźnionego zespołu, zdecydowano się na wykorzystanie właśnie jej do promocji krążka. Była to świetna decyzja marketingowa, bo informacja o tym, że RM z BTS pracował nad piosenką dostała się na nagłówki licznych artykułów.

TXT współpracują RM z BTS
RM z BTS, cred. Big Hit Music

Kim są TXT?

Zespół TXT, a właściwie Tomorrow X Together, był pierwszą grupą, która zadebiutowała pod skrzydłami Big Hit Entertainment po olbrzymim sukcesie BTS. Skład tworzy pięciu członków: Yeonjun, Soobin, Beomgyu, Taehyun oraz Huening Kai. W marcu 2019 wydali pierwszy minialbum The Dream Chapter: Star. Zespół cieszył się taką popularnością przed debiutem, że sprzedało się 100 tys. egzemplarzy krążka w pierwsze 3 dni przedsprzedaży. Grupa ma na koncie liczne nagrody z najważniejszych koreańskich gal oraz hity, które trendowały na Gaon, Oricon, czy Billboard.


TXT – The Chaos Chapter: FREEZE – odsłuch albumu

TXT wrócili z piosenką 0x1=LOVESONG. Jak zdradzili, jedną z kluczowych osób w projekcie okazał się RM z BTS. TXT – powrócili z albumem i singlowym lovesongiem TXT wrócili z pierwszym pełnym albumem zatytułowanym The Chaos Chapter: FREEZE. Krążek promuje kawałek 0x1=LOVESONG, w którym k-popowej grupie towarzyszy solistka Seori. Piosenka opowiada o pewności do miłości, którą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →