Tuzza zdradza tytuł nowej płyty. Wystartował preorder


12 lutego 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tuzza po świetnym przyjęciu debiutanckiego krążka powraca z drugim longplay'em. Wraz z premierą nowego singla, wystartował także preorder albumu.

Włoska robota na polskiej ziemi

Tuzza to duet, w którego skład wchodzą Benito i Ricci. W 2018 roku premierę miał debiutancki longplay kolektywu – Fino Alla Fine. Krążek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy, głównie dzięki nowatorskiemu podejściu do rapu, a także licznym odwołaniom do włoskiej kultury i języka w tekstach. To właśnie te czynniki są ich znakiem rozpoznawczym.

Tuzza – Globale

Tuzza – Dybala

W 2019 roku ukazały się dwa minialbumy. Pierwszym z nich był MOON MOOD, natomiast drugim, EPka OGRODOWA 48, na której gościnnie usłyszymy także Żabsona. Obie EPki wyprodukował Pvlace, który jest częścią kolektywu 808 Mafia. Beatmaker współpracował wcześniej z takimi raperami jak Future, Juice WRLD czy Young Thug.

Tuzza feat. Żabson, PVLACE 808 Mafia, Gunboi, – LO’REAL

Tuzza – Giardino

W 2020 ukaże się drugi longplay duetu. Członkowie kolektywu zapowiadają, że Giardino będzie czymś w rodzaju krętego labiryntu, bądź tajemniczego ogrodu pomiędzy Polską, a słonecznymi Włochami. Ponadto krążek ma być dużo bardziej osobistym wydawnictwem i o wiele dojrzalszym od poprzednika.

tuzza
Tuzza – Giardino – okładka albumu

Aktualnie do sieci trafił już trzeci singiel zapowiadający krążek. Po Pałacu i Piórze Wiecznym, przyszedł czas na Paranzę. Teledysk do utworu, jak większość klipów Benito i Ricciego powstawał we Włoszech, natomiast jego produkcją zajął się Worek.

Tuzza – Paranza

Paranza, to słowo wywodzące się z języka włoskiego i oznacza sposób łowienia ryb z łodzi, wabiąc je ostrym światłem. Jednak ma też inne ono inne znaczenie. We Włoszech mianem Paranzy, określa się grupę młodych ludzi, którzy bez niczyjej pomocy, chcą zmienić zasady gry panujące w neapolitańskiej grupie przestępczej, zwanej camorrą.

tuzza
kadr z klipu

Zamów preorder płyty Giardino

Wraz z premierą klipu, wystartował także preorder longplay’a. Możecie zamawiać go w dwóch wersjach, standardowej, oraz premium. W skład zestawu premium wchodzi koszulka, puzzle, metalowa przypinka i niespodzianka, pod postacią Giardino.exe. Zamówienia możecie składać za pośrednictwem oficjalnej strony tuzza.eu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.