fot. Netflix

Travis Scott planuje studiować architekturę po zakończeniu kariery

Obserwuj nas na instagramie:

Travis Scott w wywiadzie dla „Pin-Up Magazine” przyznał, że po zakończeniu kariery rapowej planuje studiować architekturę na Harvardzie.

Magister Travis Scott

Nie jest specjalną nowiną, że wielu raperów ma liczne pasje, które nie są związane z tworzeniem muzyki, a czasem nawet w ogóle ze sztuką. Rzadko kiedy jednak artyści wskazują coś jako równorzędne lub nawet ważniejsze niż muzyka. Ciekawym wyznaniem podzielił się Travis Scott w rozmowie z „Pin-Up Magazine”. Raper poruszył temat architektury:

Architektura jest moją prawdziwą pasją. Planuję aplikować na architekturę na Harvardzie, kiedy skończę z muzyką, co nie nastąpi jeszcze przez jakiś czas. Fajnie byłoby robić obie rzeczy w tym samym czasie. Rysowanie i sztuka wizualna są moimi głównymi inspiracjami podczas pisania muzyki.

Miło słyszeć, że Travis nie planuje skończyć z muzyką w najbliższym czasie. Pytanie, które się rodzi, brzmi jednak: kiedy do niej wróci. Od premiery Astroworld minie w tym roku pięć lat, a tajemnica premiery Utopii, następnego krążka rapera jest jedną z najpilniej strzeżonych w obecnym przemyśle muzycznym.

Prezent dla fana

Póki co raper pracuje nad naprawą swojego wizerunku po tragicznym koncercie w Houston w 2021, w którym w wyniku wybuchu paniki zmarło 10 osób. Ostatnio pisaliśmy też o Travisie w związku z wydarzeniem, do którego doszło podczas występu w Miami. Scott rzucił wówczas w stronę fana, obchodzącego tego dnia urodziny, plik banknotów o łącznej wartości 5 tys. dolarów. Nagranie z tego zdarzenia stało się viralem na TikToku. Znajdziecie je poniżej:

Travis rzuca gotówką w fana na koncercie

@11miami #travisscott #fyp #foryou #miami ♬ original sound – 11Miami

Travis Scott w wywiadzie dla „Pin-Up Magazine” przyznał, że po zakończeniu kariery rapowej planuje studiować architekturę na Harvardzie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Magister Travis Scott Nie jest specjalną […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →