TOP 5: koncerty w lutym 2020, których nie możesz przegapić


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Styczeń być może nie jest najlepszym miesiącem koncertowym i nie obfituje w tego typu wydarzenia, jednak w lutym zdecydowanie jest już w czym wybierać. Sprawdźcie, co się będzie działo i wybierzcie swoje ulubione koncerty w lutym!

Maria Peszek – Sorry Polsko Super Tour, Łódź

Maria Peszek - Sorry Polsko Super Tour

Kiedy: 14 luty 2020
Gdzie: Wytwórnia
Bilety: 70 – 80 zł, kup na Biletomat.pl

Sorry Polsko Super Tour to trasa, której nie możecie przegapić! Maria Peszek wraca na scenę po przerwie i zapewnia, że jej nadchodzące koncerty będą wyjątkowe. Co prawda artystka nie ma nowego materiału, jednak jej dotychczasowe utwory wciąż są aktualne. Maria podczas koncertu w Łodzi zaprezentuje również swój nowy zespół. Zapowiada się śpiew i taniec pełen miłości – w końcu to Walentynki!


Georgia w Warszawie

Georgia z nową płytą na koncercie w Polsce

Kiedy: 23 luty 2020
Gdzie: Hydrozagadka
Bilety: 39 – 59 zł, kup na Biletomat.pl

W lutym mamy również coś dla fanów muzyki elektronicznej. Brytyjska wokalistka i producentka – Georgia już niedługo wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka. Artystka podczas koncertu będzie promowała swój nowy album Seeking Thrills, który jest swego rodzaju muzyczną opowieścią o hedonizmie i odkrywaniu siebie. Nie przegapcie!


Half Moon Run w Polsce

Half Moon Run z nową płytą na dwóch koncertach w Polsce

Half Moon Run w Warszawie

Kiedy: 24 luty 2020
Gdzie: Niebo
Bilety: 79 zł, kup na Biletomat.pl

Half Moon Run w Krakowie

Kiedy: 25 luty 2020
Gdzie: Kwadrat
Bilety: 69 zł, kup na Biletomat.pl

Dzień później macie okazje przenieść się na chwilę do Kanady. Zabierze Was tam grupa Half Moon Run, specjalizująca się w romantycznych brzmieniach indie. Zespół zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty A Blemish in the Great Light. To będą piękne dwa muzyczne wieczory w Warszawie i Krakowie, podczas których nie powinno Was zabraknąć!


Karaś/Rogucki w Poznaniu

Karaś rogucki płyta

Kiedy: 27 luty 2020
Gdzie: Tama
Bilety: 70 – 75 zł, kup na Biletomat.pl

Karaś i Rogucki, choć doskonale wszystkim znani, wchodzą na rynek muzyczny jako debiutanci. To za sprawą wspólnego projektu, który stworzyli. Co ten przyniesie? Wszystko owite jest jak dotąd tajemnicą, jednak możecie się o tym przekonać jako pierwsi i to na żywo, chociażby podczas koncertu Karaś/Rogucki w Poznaniu. Zapraszamy!


Polica w Warszawie

polica w polsce

Kiedy: 27 luty 2020
Gdzie: Hydrozagadka
Bilety: 59 – 69 zł, kup na Biletomat.pl

Ostatnią rzeczą, którą polecamy Waszej uwadze w lutym jest koncert grupy Polica. To amerykański zespół, który w swoim brzmieniu łączy elementy synth-popu, R&B i rocka. When We Stay Alive to ich najnowszy album, który inspirowany jest poważnym wypadkiem wokalistki Channy Leaneagh i jej duchowymi przeżyciami z nim związanymi. Utwory z tej płyty z pewnością usłyszymy podczas koncertu w Warszawie. Bądźcie!


Idę w Tango

Więcej koncertów na luty 2020 i nie tylko znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.