Amerykański zespół Poliça wystąpi w Warszawie


15 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na koniec stycznia zaplanowana jest premiera najnowszej płyty zespołu Poliça. W ramach trasy promującej krążek, Amerykanie pojawią się na jedynym koncercie w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Poliça to amerykański zespół, który powstał w 2011 roku. Ich muzyka jest połączeniem synth-popu, R&B oraz alternatywnego rocka. Na swoim koncie mają obecnie cztery albumy studyjne: Give You the Ghost (2012), Shulamith (2013), United Crushers (2016) oraz Music for the Long Emergency (2018).

W skład zespołu wchodzą: Channy Leaneagh (wokal, syntezator), Chris Bierden (gitara bassowa), Drew Christopherson (perkusja) oraz Ryan Olson (produkcja). 

Poliça- When We Stay Alive

Już niebawem zespół powróci w trasę z nowym krążkiem – When We Stay Alive, który swoją premierę będzie miał 31 stycznia 2020 roku.

When We Stay Alive to nowa pewność w brzmieniu, odzwierciedlona w mocnych utworach, zakotwiczonych przez ciężkie syntezatory i pulsujące rytmy współzałożyciela i producenta Ryana Olsona. W ciągu ostatnich kilku lat Olson i Leaneagh szeroko współpracowali z muzykami z całego świata takimi jak np. Bon Iver.

Nową płytę promuje singiel Driving. Posłuchajcie:

Poliça- Driving

Polica w Polsce – bilety

Amerykańska grupa w ramach trasy promującej nowe wydawnictwo, 27 lutego wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na ten koncert są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

polica w polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Poliça - Warszawa, Hydrozagadka | 27.02.2020

Biletomat.pl
od 49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.