fot. Sony

Tom Hanks jako „A Man Called Otto” w pierwszym zwiastunie adaptacji szwedzkiego bestsellera


21 października 2022

Podziel się newsem:

W sieci ukazał się zwiastun filmu A Man Called Otto, który jest ekranizacją powieści o tym samym tytule. W główną rolę wcieli się Tom Hanks.

Tom Hanks albo raczej A Man Called Otto

A Man Called Otto to druga ekranizacja szwedzkiego bestsellera Frederika Backmana Mężczyzna imieniem Ove.

Ove już w młodości musiał pozbyć się wszelkich złudzeń – życie nie zamierzało go oszczędzać. Wczesna śmierć rodziców, samotne dorastanie, żelazna dyscyplina i możliwość polegania jedynie na sobie ukształtowały jego charakter na całe życie. Wierny saabom, Sonji i rutynie Ove miał niekiedy poczucie, że nie powinien żyć we współczesnym świecie. Gdy zmarła jego żona, Ove był o tym przekonany – jego czas dobiegł końca. Los postanowił jednak udowodnić Ovemu, że życie znaczy dla niego o wiele więcej, niż myślał. I że on znaczy o wiele więcej dla innych

– głosi opis wydawcy.

Książka trafiła już na ekrany za sprawą szwedzkiego filmu o tym samym tytule. Jego premiera miała miejsce w 2015 roku. A Man Called Otto będzie zatem jednocześnie remakiem. Główną rolę w obrazie niemieckiego reżysera Marka Forstera zagra Tom Hanks. W obsadzie znaleźli się także Rachel Keller i Manuel Garcia-Rulfo. Produkcja ukaże się 25 grudnia w wybranych kinach w Nowym Jorku i Los Angeles, zaś jej polska premiera została zaplanowana na 6 stycznia 2023 roku.

A Man Called Otto – zobacz zwiastun

Kiedy Tom Hanks odpoczywa?

Tom Hanks jest ostatnimi czasy bardzo aktywny, jeśli chodzi o jego obecność na kinowym ekranie. W czerwcu premierę miał film Elvis, w którym aktor wcielił się postać pułkownika Toma Parkera. Z kolei na początku września na Disney+ pojawiła się aktorska wersja Pinokia. Tom Hanks zagrał tam ojca tytułowego bohatera – Dżepetta. Nadchodzący film Marka Forstera będzie trzecią produkcją z udziałem aktora w ciągu kilku miesięcy.

W sieci ukazał się zwiastun filmu A Man Called Otto, który jest ekranizacją powieści o tym samym tytule. W główną rolę wcieli się Tom Hanks. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →