oficjalny plakat filmu „Creed III”

„Creed III” nadchodzi. Reżyserski debiut Michaela B. Jordana doczekał się zwiastuna


19 października 2022

Podziel się newsem:

W pierwszym kwartale przyszłego roku do kin trafi Creed III. Będzie to debiut reżyserski Michaela B. Jordana, wcielającego się w główną rolę.

Creed III z pierwszym zwiastunem

Wczoraj w Internecie pojawiła się pierwsza filmowa zapowiedź trzeciej części cyklu Creed. W filmie, który trafi do kin 3 marca 2023 roku, Adonis Creed będzie musiał zmierzyć się z przyjacielem z dzieciństwa.

Zobacz: Dreszcze i mrok. Przypominamy 7 kultowych thrillerów z lat 90.

Creed III to jednocześnie reżyserski debiut Michaela B. Jordana, który wciela się w tytułowego bohatera. Wraz z ukazaniem zwiastuna aktor opublikował krótkie oświadczenie. Dzieło dystrybuowane będzie przez Warner Bros. Pictures.

Mój reżyserski debiut?! Nadal to brzmi wariacko, ale nie ma innego filmu, który byłby dla mnie tak istotny ani takiego, do którego czułbym się bardziej przygotowany

– napisał.

Creed III – oficjalny zwiastun

Rocky Balboa tym razem nie pomoże Creedowi

Mimo że seria Creed to oficjalny spin-off Rocky’ego, już wiosną zeszłego roku potwierdzono informację, że Rocky Balboa nie wystąpi w nadchodzącym filmie. Latem 2022 Sylvester Stallone w wywiadzie dla Metro UK wyznał, że nie widział w filmie miejsca dla swojej roli. Zaznaczył również, że życzy ekipie powodzenia. Z informacji podanych pod zwiastunem wynika jednak, że filmowy Rocky Balboa został jednym z producentów dzieła. Wśród aktorskich powrotów zobaczymy Phylicię Rashad, Tessę Thompson oraz Wooda Harrisa.

creed iii
oficjalny plakat filmu Creed III, Warner Bros. Pictures 2023

W pierwszym kwartale przyszłego roku do kin trafi Creed III. Będzie to debiut reżyserski Michaela B. Jordana, wcielającego się w główną rolę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →