kadr z teledysku „Flamenco Dance"

TKorStretch zamordowany. Raper z Wielkiej Brytanii miał 21 lat


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Policja potwierdza, że 21-letni raper z o pseudonimie TKorStretch nie żyje. Twórcę zamordowano w trakcie karnawału w Notting Hill.

TKorStretch nie żyje

Powołując się na brytyjską policję serwis NME donosi, że 21-letni Takayo Nembhard nie żyje. Mężczyzna pochodzący z Bristolu tworzył muzykę pod pseudonimem TKorStretch. Drillowiec został pchnięty nożem podczas karnawału w Notting Hill. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20:00. Wówczas funkcjonariusze zostali wezwani do Ladbroke Grove, pod wiadukt Westway. Po przybyciu służb udzielono raperowi pierwszej pomocy, po czym przetransportowano go do szpitala, gdzie zmarł. Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa.

Zobacz: Teledyski drillowców będą od teraz dowodami w sprawach karnych

Wśród żegnających rapera osób jest m.in. jego menedżer Chris Patrick. Za pośrednictwem oficjalnego profilu rapera opublikował obszerne oświadczenie, w którym wspomniał m.in. o okolicznościach poznania TKorStratcha.

Dwa lata temu młody 19-letni chłopak przyjechał wraz ze swoim tatą z Bristolu, by spotkać się ze mną w moim studiu. Nazywał się Takayo Nembhard.
To spotkanie zabrało nas w podróż. Nagraliśmy razem kilka świetnych utworów. Jego talent był nieograniczony i mogę wam zdradzić, że był bliski wielkości!
Więc z ciężkim sercem muszę was poinformować, że TKorStretch odszedł ostatniej nocy.
Przyjechał z Bristolu, aby dobrze się bawić podczas londyńskiego karnawału i oto efekt końcowy.
Składam najgłębsze kondolencje dla rodziców, jego brata, dwóch sióstr, dziewczyny i dziecka, które nigdy nie pozna swojego ojca.

– napisał Chris Patrick.

TKorStretch nie zdążył wydać debiutanckiego albumu. Na Spotify, gdzie miesięcznie słuchało go ponad dziesięć tysięcy osób, znajdziemy jedynie kilka singli. Jego największym hitem jest Flamenco Dance, które od czerwca zeszłego roku zebrało ponad pół miliona odsłon na YouTube. Piosenka doczekała się remixu, w którym obok gospodarza wystąpili BGody, No Remorse, Young A6, TzGwala oraz Lucii & Escobars.

TKorStretch – Flamenco Dance

Policja potwierdza, że 21-letni raper z o pseudonimie TKorStretch nie żyje. Twórcę zamordowano w trakcie karnawału w Notting Hill. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →