kadr z klipu do utworu „Labirynt" Waimy

Waima z solowym singlem „Labirynt”


26 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Waima zaprezentował drugi solowy singiel od czasu dołączenia do labelu Internaziomale. Po Sam przyszedł czas na Labirynt. Sprawdź.

Podopieczny Żabsona z nowym singlem

To może być jedna z najszybszych dróg na rapowe szczyty popularności w historii. Od czasu dołączenia do Internaziomali wyświetlenia pod utworami Waimy zaliczyły kilkukrotny skok. Przyczyniły się do tego z pewnością single nagrane wspólnie z szefem labelu, Żabsonem. Młody raper dograł się do Nie mam czasu na wakacje, pierwszego utworu promującego nadchodzący album Żaby, a także do Młody ma to, singla ekipy Buhaj Klan. Jeśli chodzi o solowe poczynania Waimy, to w nowym labelu zaprezentował on do tej pory utwór Sam, a także Labirynt, który dziś ma swoją premierę. Za produkcje Labiryntu odpowiada Xad. Nie jest jeszcze pewne, czy utwór ten zwiastuje debiutancki album Waimy, czy jest jedynie luźnym singlem.

Waima – Labirynt

Talent czystej wody

Jeszcze z początkiem 2022 roku Waima był bohaterem naszego zestawienia młodych rapowych nadziei, których akcje mogą skoczyć w górę w nadchodzących 12 miesiącach. Wówczas pisaliśmy o nim w ten sposób:

W jego muzyce uwagę zwraca przede wszystkim energia i charyzma w nawijce, czyli rzeczy, których często brakuje młodym artystom. Jednocześnie wyróżniają go duże umiejętności wokalne, przywodzące na myśli rip scotty’ego, z którym zresztą bohater tej części spotkał się na producenckiej płycie Magiery. W przeciwieństwie do reprezentanta GUGU raper umie jednak napisać zwrotkę, która ma przysłowiowe ręce i nogi. Powinien srogo namieszać. 

Jak do tej pory o sporym wizerunkowym sukcesie z bohaterów zestawienia mogą mówić także Kinny Zimmer oraz Rusina. Jak myślicie, którym z młodych graczy jeszcze uda się wskoczyć do „pierwszej ligi” popularności?

Waima zaprezentował drugi solowy singiel od czasu dołączenia do labelu Internaziomale. Po Sam przyszedł czas na Labirynt. Sprawdź. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →