fot. FMS

thea wang zabiera nas w emocjonalną podróż singlem „Garden Song”


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

thea wang powraca z kolejną melancholijną balladą, która zatapia słuchacza potężną dawką emocji. Posłuchajcie nowego singla Garden Song.

Support, który rozkochał publiczność

thea wang i jej muzyka po raz pierwszy roztopiły moje serce podczas tegorocznych koncertów AURORY w Polsce. Wokalistka była bowiem pierwszym supportem na jej trasie, który otwierał dla nas tę muzyczną ucztę.

Przeczytaj także: AURORA pokazała Polsce, że bogowie tańczą wokół nas [relacja]

thea wang
fot. thea wang / Facebook

I mam wrażenie, że słowo support nie odda tutaj tego, jak ważne oddziaływanie miała dla wielu osób muzyka wokalistki. thea od początku kupiła sobie nas swoją prezencją sceniczną, która w bardzo ludzki sposób pozwoliła nam przybliżyć się od odczuć artystki. Ta w bardzo subtelnie przekazywała nam je raz za razem, piosenka po piosence coraz bardziej zatracając nas w ich prostocie i mistycyzmie. Był to naprawdę magiczny wstęp przed głównym koncertem.

thea wang – garden song (i prefer a loon), posłuchaj!

To melancholijna piosenka o złamanym sercu, miłości i ponadczasowych wczesnych oznakach rozpadu związku. Właśnie kupiłam gitarę, próbowałam nauczyć się grać i z tego powstała ta piosenka. Widziałam tę historię i parę wyraźnie w mojej głowie i przez kilka lat myślałem, że wszystko zmyśliłam. Po latach zdaję sobie sprawę, że może być w tym również trochę ukrytych prawd z mojego własnego życia

– stwierdziła thea wang na Instagramie.

Artystka mówiła o swoim poprzednim singlu, ale mam wrażenie, że te słowa w idealny sposób opisują całą jej twórczość. Jeśli potrzebujecie porządnej dawki emocji, która wręcz zaleje Was nimi za pomocą swojego melancholijnego klimatu, to znaleźliście artystkę, która zrobi to jak nikt inny.

thea wang powraca z kolejną melancholijną balladą, która zatapia słuchacza potężną dawką emocji. Posłuchajcie nowego singla Garden Song. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Support, który rozkochał publiczność thea wang i jej muzyka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →