fot. centrum prasowe Netflixa

„The Wonder” nadchodzi, a wraz z nim na ekrany powraca Florence Pugh


05 października 2022

Podziel się newsem:

The Wonder już niedługo zadebiutuje na Netflixie. W zaprezentowanym nam zwiastunie po raz kolejny możemy podziwiać talent Florence Pugh.

Pokaz niebywałego talentu

Pokazała kobiecą siłę w filmie Lady M., przelała swój talent na duży ekran w produkcji Mała doboszka, a potem przerażała w Midsommar i roztapiała serce w Małych kobietkach. Walczyła także jak lwica w Czarnej Wdowie, a przede wszystkim – na własnych barkach pociągnęła bardzo chwiejny twór Nie martw się, kochanie, wspinając się na wyżyny własnych umiejętności. Florence Pugh, czyli jeden z największych aktorskich talentów ostatnich lat, powraca w filmie The Wonder. Pierwszy zwiastun filmu, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku, właśnie się ukazał.

Przeczytaj także: Nie martwcie się, kochani (choć mogło być lepiej) [recenzja]

Oh Wonder
fot. centrum prasowe Netflixa

Film będący adaptacją powieści Emmy Donoghue (autorka książek takich jak Muzyka żab, Cud i Ladacznica) doczekał się swojego pierwszego zwiastuna. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix już 16 listopada 2022 roku. Jakiej historii możemy się po niej spodziewać?

Jest 1862 rok, 13 lat po Wielkim głodzie. Angielska pielęgniarka ze szkoły Florence Nightingale, Lib Wright (Florence Pugh), zostaje wezwana do irlandzkiego regionu Midlands przez pobożną społeczność. Ma przez 15 dni obserwować jedenastoletnią Annę O’Donnell (Kíla Lord Cassidy), która twierdzi, że nic nie jadła od czterech miesięcy. Przeżywa cudem dzięki „mannie z nieba”. Jednak zdrowie Anny nagle zaczyna się pogarszać. Lib jest zdeterminowana, aby odkryć prawdę nawet za cenę zakwestionowania wiary społeczności, która nie chce przestać wierzyć

– czytamy w opisie produkcji.

The Wonder – Netflix, zobacz zwiastun!

Za reżyserię filmu odpowie Sebastián Lelio (Fantastyczna kobieta, Nieposłuszne), który przy jego powstawaniu współpracował z Alice Birch (Sukcesja, Normalni Ludzie).

The Wonder już niedługo zadebiutuje na Netflixie. W zaprezentowanym nam zwiastunie po raz kolejny możemy podziwiać talent Florence Pugh. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →