fot. materiały prasowe

The Weeknd wyrusza w trasę, a razem z nim na koncertach wystąpi Doja Cat


04 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd ogłosił właśnie daty trasy koncertowej After Hours Til Down, łączącej promocję jego dwóch ostatnich albumów. Podczas tournée artyście będzie towarzyszyć… Doja Cat.

The Weeknd wkrótce wypełni światowe stadiony

Artysta w pierwszym tygodniu stycznia tego roku wypuścił swój piąty studyjny album – Dawn FM – płytę diametralnie różną od After Hours, która to wynikowo i sprzedażowo przebiła każdy szklany sufit, na który się nadziała. Krążek podzielił fanów Abla: daleko mu do przebojowości swych poprzednich albumów, lecz wciąż jest to kawał wyśmienitej roboty. Tej muzycznej oraz koncepcyjnej, wychodzącej daleko poza ramy standardowego myślenia o kolejnym longplayu. Dawn FM nie rzucił się w pogoń za wynikami, ani nie puszył się w walce o największe hity na dancefloorze. Jego treści rozchodzą się miarowo, spokojnie, z ciekawą, jak na tak dużego artystę, pokorą.

The Weeknd wkrótce będzie miał sposobność przetestowania, jak przenikają się te dwa światy na żywo. Już wkrótce odbędzie się jego światowa, stadionowa trasa, przełożona z powodu pandemii koronawirusa. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze, a wokalista wraca na salony z pełną pompą.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o The Weeknd

The Weeknd Doja Cat koncerty trasa bilety
plakat trasy koncertowej The After Hours Til Dawn/ fot. materiały prasowe

Współpraca, której nikt się nie spodziewał, a każdy potrzebował

Artysta właśnie ogłosił światową trasę, podczas której będzie promował zarówno utwory z After Hours, jak i nowości wprost z uniwersum Dawn FM. Na początek zostały podane daty koncertów w USA oraz w Kanadzie. Na trasie po Ameryce Północnej, The Weekndowi będzie towarzyszyć Doja Cat. Takie show zdarzają się raz na milion… albo raz na osiemnaście, przynajmniej w tym przypadku (oczywiście zakładając, że dodatkowych dat nie będzie).

Dla Europy (i Polski), jednak nic straconego. Terminy show na pozostałych kontynentach zostaną podane wkrótce, a bez dwóch zdań, artysta zapewni swym fanom wrażenia, których nie da się ani podrobić, ani ich zapomnieć.

The Weeknd – Sacrifice (Official Music Video)

The Weeknd ogłosił właśnie daty trasy koncertowej After Hours Til Down, łączącej promocję jego dwóch ostatnich albumów. Podczas tournée artyście będzie towarzyszyć… Doja Cat. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →