kadr z serialu „The Idol”

The Weeknd i Lily Rose-Depp w nowym serialu twórcy „Euforii”

Podziel się newsem:

Za powstanie serialu The Idol odpowiadają Abel Makkonen Tesfaye, znany jako The Weeknd, oraz Sam Levinson, twórca hitowej Euforii. Zobaczcie zwiastun produkcji.

The Idol – „najbardziej niemoralna historia miłosna w całym Hollywood”

W głównych rolach w The Idol zobaczymy córkę Johnny’ego Deppa – Lily Rose-Depp – oraz wokalistę The Weeknda. Na ekranie towarzyszyć im będą m.in.: Troye Sivan, Debby Ryan, Rachel Sennott, Steve Zissis, Hari Nef, Juliebeth Gonzalez oraz Jennie z grupy Blackpink.

Produkcja opowie historię wschodzącej wokalistki pop, która wdaje się w romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles, który okazuje się guru religijnej sekty. Jak zapowiada zwiastun, serial jest „najbardziej niemoralną historią miłosną w całym Hollywood”.

Sprawdź także: Harry Styles w Don’t Worry Darling ma swoje filmowe pięć minut

Serial produkcji HBO jest dziełem Abela Makkonena Tesfaye (występującego pod pseudonimem The Weeknd) oraz Sama Levinsona (który odpowiada także za Euforię z Zendayą w roli głównej), którzy pełnią funkcję producentów i scenarzystów. Z kolei za kamerą stanęła Amy Seimetz (Atlanta, Zabójczy upał). Zapowiedź serii została przedpremierowo wyświetlona w trakcie trasy kanadyjskiego muzyka po Ameryce Północnej. Teraz oficjalny zwiastun trafił do sieci. Zobaczcie.

THE IDOL Trailer (2022)

Data premiery serialu nie jest znana, ale najpewniej trafi on na platformę HBO Max jeszcze w tym roku.

Rola w The Idol będzie drugą okazją, by zobaczyć go na ekranie. Abel debiutował jako aktor w Nieoszlifowanych diamentach braci Safdiech u boku Adama Sandlera i Julii Fox.

Za powstanie serialu The Idol odpowiadają Abel Makkonen Tesfaye, znany jako The Weeknd, oraz Sam Levinson, twórca hitowej Euforii. Zobaczcie zwiastun produkcji. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →