fot. Universal Studios

The Weeknd jeszcze nie skończył z „After Hours”. Artysta otworzy dwa nawiedzone domy inspirowane płytą


27 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Weeknd zapowiedział otwarcie dwóch nawiedzonych domów inspirowanych wydaną w 2020 roku płytą After Hours. Czego się spodziewać?

The Weeknd zaprasza do nawiedzonego domu

Chociaż na początku roku wydał krążek Dawn FM, The Weeknd jeszcze nie zamknął poprzedniego rozdziału, związanego z płytą After Hours. Artysta ogłosił, że przy współpracy z Universal Studios otworzy dwa nawiedzone domy w ramach cyklicznych eventów Halloween Horror Nights, które odbywają się w parkach rozrywki Universal Studios.

Zawsze chciałem mieć swój własny nawiedzony dom podczas Halloween Horror Nights, bo dzień ten zawsze był ważny dla mojej muzyki. Jest to więc totalne spełnienie marzeń. Wydaje mi się, że to teledyski były trampoliną do tej współpracy. Nie mogę się doczekać, aż ludzie doświadczą tego szaleństwa!

– powiedział artysta.

Sprawdź także: Czego słucha Barack Obama? Oto letnia playlista byłego prezydenta USA

To nie jest nowa interpretacja płyty After Hours, a raczej wejście w koszmary, które były inspiracją dla kawałków, które się na niej znalazły. Przygotowaliśmy sporo surrealistycznej, przerażającej scenografii bazowanej na teledyskach. Nawiedzone domy kompletnie przerosną oczekiwania naszych gości i wciągną ich w niezapomniane, przerażające przeżycie

– dodaje Charles Gray z parku rozrywki Universala w Orlando.
The Weeknd jeszcze nie skończył z „After Hours”. Artysta otworzy dwa nawiedzone domy inspirowane płytą
fot. Universal Studios

Nawiedzone domy The Weeknd: After Hours Nightmare zostaną otwarte drugiego września w ośrodku Universal Studios w Orlando oraz ósmego września w Hollywood. Oba obiekty będą czynne do 31 października włącznie. Odwiedzający będą musieli unikać zabandażowanych psychopatów czy kreatur przypominających ropuchy, aby przetrwać noc w powykręcanym i szalonym świecie będącym wytworem wyobraźni artysty. The Weeknd nie krył się z inspiracjami horrorami zarówno w swojej muzyce, jak i teledyskach. Otrzymaliśmy także krótki materiał wideo zapowiadający cały projekt.

The Weeknd: After Hours Nightmare – Halloween Horror Nights 2022

The Weeknd zapowiedział otwarcie dwóch nawiedzonych domów inspirowanych wydaną w 2020 roku płytą After Hours. Czego się spodziewać? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The Weeknd zaprasza do nawiedzonego domu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →