kadr z klipu do utworu „Out Of Time" The Weeknda

Śmiertelny upadek podczas koncertu The Weeknda w Filadelfii


20 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Koncert The Weeknda w Filadelfii zakończył się tragicznie dla jednego z fanów wokalisty. Zmarł 32-letni mężczyzna. Sprawdź szczegóły.

Tragiczny finał koncertu The Weeknd

Ostatni koncert The Weeknda w Filadelfii niespodziewanie przybrał tragiczny obrót. Jeden z fanów, 32-letni mężczyzna, zmarł w wyniku upadku ze znacznej wysokości. Według świadków denat, zidentyfikowany jako Hugo Sanchez, siedział na barierce schodów ruchomych Lincoln Financial Field, stadionu, na którym odbywał się koncert. W pewnym momencie mężczyzna stracił równowagę i spadł z wysokości około 40 stóp (ponad 12 metrów). Pomimo natychmiastowej interwencji służb ratunkowych i przewiezienia do szpitala 32-latek niedługo później zmarł. Organizator imprezy Live Nation odmówił komentarza, tak samo jak Lincoln Financial Field, argumentując swoją decyzję szacunkiem dla rodziny zmarłego. The Weeknd również nie odniósł się w żaden sposób do informacji, wrzucając zdjęcia z koncertu na swoje media społecznościowe.

The Weeknd – Out Of Time

Roger Waters nie jest raczej fanem Kanadyjczyka

O The Weekndzie zrobiło się ostatnio głośniej za sprawą komentarza Rogera Watersa, wokalisty Pink Floyd. Artysta udzielił The Globe and Mail wywiadu z okazji swojej trasy po USA i Kanadzie. W pewnym momencie Waters spytał, dlaczego nie było żadnego reportera tego dziennika na jego koncercie. Przeprowadzający wywiad wyznał, że tego dnia miał się odbyć odwołany koncert The Weeknda i to tam miał się pojawić. Roger Waters, wyraźnie oburzony, skomentował tę sprawę:

Koncert The Weeknda został odwołany. Ja dałem dwa występy dzień po dniu. Nie wiem, co tworzy ani kim jest The Weeknd, bo nie słucham jego muzyki. Słyszałem, że jest dużym artystą. I bardzo dobrze, życzę mu powodzenia i wszystkiego najlepszego. Nic do niego nie mam, ale czy nie byłoby możliwe, aby robić relację z jego koncertu, a następnego wieczoru wybrać się na mój?
To nie jest żaden personalny atak, po prostu wydawało mi się to dziwne. Jeszcze wracając, z całym szacunkiem do The Weeknda, Drake’a czy kogokolwiek z nich, jestem o wiele ważniejszym artystą niż oni kiedykolwiek będą, nieważne ile miliardów odtworzeń mają. Niektóre rzeczy są dla nas wszystkich o wiele ważniejsze.

Koncert The Weeknda w Filadelfii zakończył się tragicznie dla jednego z fanów wokalisty. Zmarł 32-letni mężczyzna. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Tragiczny finał koncertu The Weeknd Ostatni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →