The Strokes dzielą się nowym utworem z nadchodzącego albumu


06 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera nowego albumu od The Strokes już za chwilę! Zespół umila oczekiwanie odsłaniając kolejne karty wydawnictwa. Posłuchajcie utworu Brooklyn Bridge To Chorus!

2020 – rok powrotów kultowych zespołów

Nowy album The Strokes to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez świat muzyki, premier kwietnia. Kultowe, amerykańska grupa na czele z Julianem Casablancasem, podobnie jak legendarny Pearl Jam, powraca z nowym materiałem po 7 latach przerwy fonograficznej!

The New Abnormal – nowy album The Strokes

The New Abnormal – taki tytuł nosi nadchodzący, szósty album The Strokes. Jak dotąd poznaliśmy dwa z dziewięciu utworów, które znalazły się na trackliście tego wydawnictwa – At The Door oraz Bad Decisions.

Dzisiaj, w oczekiwaniu na premierę The New Abnormal, która będzie miała miejsce już w najbliższy piątek, 10 kwietnia, zespół podzielił się kolejnym kawałkiem! Posłuchajcie Brooklyn Bridge To Chorus!

Nowy utwór od The Strokes – Brooklyn Bridge To Chorus, posłuchaj

Powrót The Strokes – nowe otwarcie, czy powrót do korzeni?

Czego możemy się spodziewać po nowym albumie The Strokes? Skoro przywołaliśmy już wcześniej Pearl Jam, to chyba można ponownie wspomnieć tę legendarną grupę z Seattle i stwierdzić, że podobnie jak w ich przypadkuThe Strokes raczej nie zamierzają nas zaskakiwać swoim nowym materiałem. Przynajmniej na to wskazują single, które do tej pory otrzymaliśmy od nowojorczyków.

Spodziewamy się, że The New Abnormal dostarczy nam raczej klasycznych brzmień The Strokes, czyli alternatywnego, gitarowego grania z najwyższej półki. Bez rewolucji, ale przecież właśnie za takie granie uwielbiamy ten zespół!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: