kadr z serialu „The Last Of Us"

Nowy trailer „The Last Of Us” ujawnia nowe szczegóły


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił nowy trailer serialu The Last of Us, który mocniej niż dotychczasowe teasery pokazuje relacje między bohaterami.

Wiernie oddana historia znana z gry

Atmosfera wokół serialowego The Last of Us robi się coraz gorętsza. Do sieci trafił trzeci trailer produkcji i jest on zdecydowanie najciekawszym z dotychczasowych. W tym dwuminutowym fragmencie po raz pierwszy mamy bowiem wgląd w interakcje pomiędzy bohaterami, a osoby zaznajomione z grą dostały sygnały dotyczące tego, jak wiernie zostanie oddana fabuła. Sądząc po nowym trailerze, najlepsza gra roku 2013 w wydaniu HBO będzie bardzo wierną adaptacją dzieła wyjściowego. Ciężko jednak oczekiwać, by twórcy nie dodali jakichś wątków od siebie, z racji na eksploracyjny charakter gry. Niezależnie od tego, jak ostatecznie serial wypadnie w oczach widzów niezaznajomionych z grą, możemy być pewni, że fani hitowej produkcji będą toczyć niezliczone dyskusje i boje dotyczące ekranizacji ich ukochanego dzieła.

Nowy trailer The Last of Us

Premiera serialu już w styczniu

The Last of Us, a dokładniej pierwszy odcinek wyczekiwanej przez fanów gry ekranizacji, zadebiutuje na HBO Max już 16 stycznia. Za produkcję serialu odpowiadają twórcy hitowego Czarnobyla. W główne role, Joela i Ellie, wcielą się Pedro Pascal i Bella Ramsey. Oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Gabriela Lunę, Marlę Dandridge, Murraya Bartletta, czy Jeffreya Pierce’a. Co ciekawe, w obsadzie znalazła się także Ashley Johnson, która wcieli się w rolę Anny Williams, a więc pojawiającej się epizodycznie matki Ellie. Natomiast zarówno w podstawowej wersji gry, jak i dodatku Left Behind oraz Part II aktorka podkładała głos… Ellie.

Do sieci trafił nowy trailer serialu The Last of Us, który mocniej niż dotychczasowe teasery pokazuje relacje między bohaterami. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →