kadr z serialu „The Last Of Us"

Nowy trailer „The Last Of Us” ujawnia nowe szczegóły


05 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił nowy trailer serialu The Last of Us, który mocniej niż dotychczasowe teasery pokazuje relacje między bohaterami.

Wiernie oddana historia znana z gry

Atmosfera wokół serialowego The Last of Us robi się coraz gorętsza. Do sieci trafił trzeci trailer produkcji i jest on zdecydowanie najciekawszym z dotychczasowych. W tym dwuminutowym fragmencie po raz pierwszy mamy bowiem wgląd w interakcje pomiędzy bohaterami, a osoby zaznajomione z grą dostały sygnały dotyczące tego, jak wiernie zostanie oddana fabuła. Sądząc po nowym trailerze, najlepsza gra roku 2013 w wydaniu HBO będzie bardzo wierną adaptacją dzieła wyjściowego. Ciężko jednak oczekiwać, by twórcy nie dodali jakichś wątków od siebie, z racji na eksploracyjny charakter gry. Niezależnie od tego, jak ostatecznie serial wypadnie w oczach widzów niezaznajomionych z grą, możemy być pewni, że fani hitowej produkcji będą toczyć niezliczone dyskusje i boje dotyczące ekranizacji ich ukochanego dzieła.

Nowy trailer The Last of Us

Premiera serialu już w styczniu

The Last of Us, a dokładniej pierwszy odcinek wyczekiwanej przez fanów gry ekranizacji, zadebiutuje na HBO Max już 16 stycznia. Za produkcję serialu odpowiadają twórcy hitowego Czarnobyla. W główne role, Joela i Ellie, wcielą się Pedro Pascal i Bella Ramsey. Oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Gabriela Lunę, Marlę Dandridge, Murraya Bartletta, czy Jeffreya Pierce’a. Co ciekawe, w obsadzie znalazła się także Ashley Johnson, która wcieli się w rolę Anny Williams, a więc pojawiającej się epizodycznie matki Ellie. Natomiast zarówno w podstawowej wersji gry, jak i dodatku Left Behind oraz Part II aktorka podkładała głos… Ellie.

Do sieci trafił nowy trailer serialu The Last of Us, który mocniej niż dotychczasowe teasery pokazuje relacje między bohaterami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Wiernie oddana historia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →