kadr z „The Last of Us Part I Rebuilt for PS5 - Features and Gameplay Trailer | PS5 Games"

“The Last of Us Part I” przebudowane pod PS5. Twórcy chwalą się nowym wydaniem gry


25 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Last of Us Part I to jeden z flagowych tytułów na konsole PlayStation. Twórcy gry przygotowali remake, który zadebiutuje za kilka tygodni. W sieci pojawił się trailer, który pokazuje różnice między generacjami.

The Last of Us doczekało się remake’u. Jak wygląda na PS5?

Plotki okazały się prawdziwe. Naughty Dog przygotowało remake pierwszej części serii The Last of Us. Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się dziesięciominutowy trailer. W jego trakcie deweloperzy opowiadają, w jaki sposób przystosowali produkcję do nowej generacji konsol. Pada również deklaracja, że TLoU Part I Rebuilt for PS5 jest spełnieniem pierwotnych wizji, które nie były możliwe przy premierze ze względu na ograniczenia sprzętowe.

Zobacz: Świetne wyniki sprzedażowe The Last of Us Part II. Trzecia część szybciej niż myślimy?

Od integracji Dualsense™ po nową technologię dopasowania ruchu z autorskim silnikiem Naughty Dog. Przeżyj historię TLoU w zupełnie nowy sposób

– zachęca japoński gigant.

The Last of Us Part I Rebuilt for PS5 – Features and Gameplay Trailer | PS5 Games

W odświeżonej wersji gry możemy spodziewać się m.in.:

  • opracowanej od nowa grafiki,
  • większego zagęszczenia interaktywnych przedmiotów,
  • lepszej fizyki,
  • bardziej autentycznego AI,
  • nowych, bardziej realistycznych animacji,
  • implementacji padów do rozgrywki,
  • nowych trybów: permadeath i speedrun,
  • nowych animacji warsztatów.

Premierę TLoU w wersji na PlayStation 5 zaplanowano na 2 września. W sklepach na całym świecie trwa już przedsprzedaż gry. Cena remake’u nie różni się niczym od najświeższych premier AAA, co sprawia, że za grę Naughty Dog. Polacy muszą zapłacić ponad trzysta złotych. Potwierdzono również, że produkcja trafi na PC-ty, jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie. Pewnym tropem może być tweet Jonathana Benainousa, który zapewnia, że premiera wersji komputerowej odbędzie się niedługo po pojawieniu się gry na PS5.

The Last of Us Part I to bynajmniej jedyny exclusive od Sony, który wkrótce trafi w ręce PC-towców. Od 12 sierpnia na blaszakach będzie można zagrać w Marvel’s Spider-Man, a za jakiś czas jest także premiera Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei. Obecnie na PC dostępne są już God of War, Days Gone i Horizon Zero Dawn.

The Last of Us Part I to jeden z flagowych tytułów na konsole PlayStation. Twórcy gry przygotowali remake, który zadebiutuje za kilka tygodni. W sieci pojawił się trailer, który pokazuje różnice między generacjami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →