Fot. kadr z gry „The Last of Us”

The Last of Us” zaliczy opóźnienie. Kiedy ukaże się serial?


17 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Serialowe The Last of Us powoli powstaje. Produkcja zaliczy jednak opóźnienie i nie wyjdzie w tym roku. Kiedy premiera?

Dlaczego czekamy na The Last of Us?

Serialowe The Last of Us jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji HBO i są ku temu co najmniej dwa powody: po pierwsze, produkcja jest ekranizacją uwielbianych gier autorstwa studia Naughty Dog, które są exclusive’ami na PlayStation The Last of Us. Po drugie, w jedną z głównych ról wcieli się Pedro Pascal. Aktor jest od paru lat na fali wznoszącej i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić. Pascal wystąpił chociażby w Narcos, Kingsman: Złoty Krąg czy odgrywa tytułową rolę w Mandalorianinie. Chilijczyk miał już okazję wystąpić w produkcji HBO – wcielił się w postać Oberyna Martella w serialu Gra o tron.

Chociaż The Last of Us nie miało wyznaczonej konkretnej daty premiery, to spekulowało się, że serial trafi na ekrany w 2022 roku. Tak się jednak nie stanie.

„The Last of Us” zaliczy opóźnienie. Kiedy ukaże się serial?
The Last of Us, fot. HBO

Na The Last of Us jeszcze poczekamy

Według wypowiedzi Casey’ego Bloysa, dyrektora ds. treści w HBO i HBO Max, której udzielił dla portalu Deadline, nie ma szans na to, że obejrzymy The Last of Us w tym roku. W Kanadzie nadal trwają zdjęcia, a termin ich zakończenia nie jest znany. Przy dobrych prognozach i braku opóźnień, produkcji możemy spodziewać się w 2023 roku. Po zakończeniu zdjęć, The Last of Us czeka jeszcze długi proces postprodukcji. Bloys przyznał jednak, że widział już materiał z pierwszych odcinków i jest zachwycony. Twórcami serialu są Craig Mazin (Czarnobyl) oraz Neil Druckmann z Naughty Dog, współtwórca serii Uncharted oraz The Last of Us.

Kogo jeszcze zobaczymy w serialu The Last of Us?

Akcja The Last of Us dzieje się w postapokaliptycznym świecie. Dwadzieścia lat po tym, jak infekcja zniszczyła cywilizację, przemytnik broni Joel, otrzymuje zadanie dostarczenia do organizacji poszukującej leku, 14-letniej Ellie. W obsadzie serialu znaleźli się również Bella Ramsey, Gabriel Luna, Nick Offerman, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Murray Bartlett i Merle Dandridge.

Serialowe The Last of Us powoli powstaje. Produkcja zaliczy jednak opóźnienie i nie wyjdzie w tym roku. Kiedy premiera? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Dlaczego czekamy na The Last of Us? Serialowe The Last of Us […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →